Bavte se v sobotu s Primou. Připravili jsme pro vás selekci nejlepších pořadů!

Na sobotní odpoledne a večer pro vás chystáme program plný života a zábavy.

Prvním pořadem, který vás nadchne, je nový pořad sourozenců Gondíkových. Adéla a Dalibor jako manažeři rodinné firmy Gondíci s. r. o. vás inspirují pro nové aktivity a zážitky. Můžete se těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice vám také poradí, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni. Gondíci s. r. o. – rady zaručené, možnosti neomezené!

Vše o pořadu Gondíci, s. r. o. najdete ZDE.Následovat bude nová série oblíbeného pořadu Jak se staví sen. Noví designéři a moderátorka Laďka Něrgešová vás provedou nejen zajímavými proměnami, ale také lidskými příběhy. Přijměte pozvání do světa, kde stavíme sny a startujeme nový život. Nechte se inspirovat a překvapit! Zvládneme kompletní přestavbu za pět dní?

TADY si prohlédněte stránky pořadu Jak se staví sen.U večerní velkolepé zábavné show Máme rádi Česko si můžete prověřit nejen své znalosti, ale především se podívat, jaké vědomosti mají hvězdní soutěžící z řad celebrit. Co všechno vědí slavní o České republice? Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“, Jakub Prachař a Martin Dejdar, kteří šéfují svým družstvům složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Zvítězí nakonec znalosti, odvaha anebo štěstí? To uvidíte v jedinečné show Máme rádi Česko od 20.15!

Spoustu bonusových materiálů najdete TADY, na stránkách pořadu Máme rádi Česko.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.