BONUS: Piškot Pohlreich? Jak blízko má šéf k cukrařině.

Že se Zdeněk Pohlreich v gastronomii vyzná, není žádná novinka. Kdo ochutnal pokrmy z jeho kuchyně, může potvrdit. Rychlé dezerty mu jdou také. To jsme si s ním mohli už po tři soboty vyzkoušet v přímém přenosu. Dovedete si ale „Zdeňátka“ představit, jak nadšeně lepí růžičky na dortík?

Šéfovi to na TV obrazovce sluší čím dál více, co říkáte? Ve svých pořadech už ukázal, jak grilovat, péct a dusit maso, jak na vejce nebo na zeleninu i jak řídit resturaci. Nyní v přímých přenosech představuje i rychlé dezerty. A právě jeho vztah k přípravě sladkostí nás zajímal. Vše o pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě, recepty s týdenním předstihem i zajímavosti najdete na iprima.cz/ceskovarizive

Božské dorty od Pohlreicha?

S trochou nadsázky jsme se proto slavného šéfkuchaře optali, jestli třeba nepřemýšlel o pořadu ve stylu Božské dorty od Pohlreicha?

Zdeňka versus Zdeněk. Jaký je šéf cukrář? Poslechněte si na videu rozdílné odpovědi manželů Pohlreichových. NAHOŘE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.