Bonusová videa z Prostřena! z Prahy: Nechte se nalákat na čokoládu i kozí sýr

Prostřeno! z Prahy je v plném proudu. Tentokrát je to téměř "pánská jízda", testosteronovou sestavu narušuje jen dvojnásobná maminka Lenka. Jak se jim povede splnit povinný úkol, tedy připravit nějakou lokální specialitu? To uvidíte v dalších dílech Prostřeno! každý všední den na Primě od 18 hodin.

Co byste si jako pražskou specialitu představili vy? Jestli vás napadl koláč, nejste daleko od toho, jakou strategii zvolila jediná zástupkyně něžného pohlaví v aktuálním cyklu pořadu Prostřeno!

Lenka se vrhla do přípravy „pražské kávy“. Čím je podle hostitelky tak speciální a lokální? Přece přidáním vaječného koňaku a šlehačky. Že to trochu připomíná vídeňskou kávu, to Lence nevadí, je tam přece „vaječňák“ a ne Eierkognak. Jen kladenský vegetarián Martin má jasno, že Pražáci si všechno přivlastňují:

Poslední den se pomyslné vařečky ujme vegetarián Martin. Povede se mu navnadit chuťové pohárky „masožroutů“, nebo mu absenci masa dají pěkně slíznout. A co na jeho menu nechutnalo zápasníku Mirovi? Pokud tipujete, že mu chybělo maso, jste vedle jak ta jedle. Zápasníka porazil odér kozího sýru. Podívejte se sami:

Ve čtvrtek vás do své kuchyně pozval sympaťák Michael. Korunou na jeho menu byl dezert, čokoládová bábovka. Jen s ní byla trochu potíž, že se roztékala. Naštěstí jen samotnému hostiteli. Ostatní strávníky si udobřil nabídnutím maliny navíc. To se neodmítá! A jaký část Michaelova menu chutnala nejvíce věčnému kritikovi Honzovi? Koukněte se na video:

Sledujte Prostřeno! Každý všední den v 18 hodin!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.