Bonusová videa z Prostřena! z Prahy: Nechte se nalákat na čokoládu i kozí sýr

Prostřeno! z Prahy je v plném proudu. Tentokrát je to téměř "pánská jízda", testosteronovou sestavu narušuje jen dvojnásobná maminka Lenka. Jak se jim povede splnit povinný úkol, tedy připravit nějakou lokální specialitu? To uvidíte v dalších dílech Prostřeno! každý všední den na Primě od 18 hodin.

Co byste si jako pražskou specialitu představili vy? Jestli vás napadl koláč, nejste daleko od toho, jakou strategii zvolila jediná zástupkyně něžného pohlaví v aktuálním cyklu pořadu Prostřeno!

Lenka se vrhla do přípravy „pražské kávy“. Čím je podle hostitelky tak speciální a lokální? Přece přidáním vaječného koňaku a šlehačky. Že to trochu připomíná vídeňskou kávu, to Lence nevadí, je tam přece „vaječňák“ a ne Eierkognak. Jen kladenský vegetarián Martin má jasno, že Pražáci si všechno přivlastňují:

Poslední den se pomyslné vařečky ujme vegetarián Martin. Povede se mu navnadit chuťové pohárky „masožroutů“, nebo mu absenci masa dají pěkně slíznout. A co na jeho menu nechutnalo zápasníku Mirovi? Pokud tipujete, že mu chybělo maso, jste vedle jak ta jedle. Zápasníka porazil odér kozího sýru. Podívejte se sami:

Ve čtvrtek vás do své kuchyně pozval sympaťák Michael. Korunou na jeho menu byl dezert, čokoládová bábovka. Jen s ní byla trochu potíž, že se roztékala. Naštěstí jen samotnému hostiteli. Ostatní strávníky si udobřil nabídnutím maliny navíc. To se neodmítá! A jaký část Michaelova menu chutnala nejvíce věčnému kritikovi Honzovi? Koukněte se na video:

Sledujte Prostřeno! Každý všední den v 18 hodin!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.