Bonusové scény z Tlouštíků. Tohle jste z velké proměny Markéty v televizi neviděli

Máme pro vás exkluzivně několik bonusových scén z velké proměny paní Markéty, kterou jste ve čtvrtek mohli sledovat v premiéře pořadu Tlouštíci. Některé momenty jsou opravdu dojemné.

Markéta (40) už má svojí velkou proměnu za sebou. Ukázala všem, že zvládnout se dá i velké sousto. Zhubnout 25 kilogramů během osmi měsíců mamince dvojčat pomohl nejen tým odborníků, ale také velká podpora partnera.

Podívejte se v prvním exkluzivním bonusovém videu, čím partner Markétu překvapil a podpořil:

Cvičení je dřina pro každého. I součástí nového režimu Markéty se stal pravidelný pohyb. S tolika kilogramy navíc (její výchozí váha byla 122,5 kg), se na začátku musela se cvičením hodně poprat. Že nezvládla udělat ani jeden sed a leh, jí rozbrečelo.

Uvědomit si, jak tráví celý den, co jí, ale i všechny radosti a strasti, pomohl Markétě deník. Co si do deníku zaznamenávala?

S podporou okolí se během diet a hubnutí dají překonat i ty nejvěší krize. Podívejte se na dalším bonusovém videu, čím ještě dojal Markétu její partner.

Tlouštíky vysíláme zase ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Podívejte se na upoutávku ke druhému dílu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.