Seriály a filmy

27. června 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Bratr, sestra a dívka jejich snů: Ta záležitost s Gray

Vypadají jako dokonalý pár. V kariéře úspěšní, v životě šťastní, dokonce spolu navštěvují hodiny tance... ale jsou sourozenci. Nečekejte ovšem žádné nepřístojnosti. I jim zaklepe na dveře láska. Skvělá romantická komedie Ta záležitost s Gray v pondělí ve 23.40 na Primě!

Gray Baldwin (Heather Graham) má svého bráchu fakt ráda. A on ji. Sam Baldwin (Tom Cavanagh) je nadějný kardiochirurg, ona buduje úspěšnou kariéru v reklamní agentuře. Obývají společný byt a je jim tak nějak dobře, až si i lidé v okolí začnou šuškat, že jde o milenecký pár. A tak oběma dojde, že by se možná mohli poohlédnout každý po tom pravém. Grayina terapeutka (Sissy Spacek) v tom má jasno: všechny smutky je třeba vysportovat a dokonce i náklonnost k totožnému pohlaví, se kterou se jí klientka svěří. Zvlášť když se ona náklonnost projeví ke stejnému objektu, do kterého je zamilovaný Grayin bratr.

Jenže onen objekt Charlie (Bridget Moynahan) se zamiluje do Sama, ne do Gray. Gray se snaží vyhnat z hlavy možnost, že by byla lesbička, za vydatné pomoci terapeutky: „Musíš randit s muži, pak budeš mít ráda jen a jen je,“ radí. Čas letí, Sam a Charlie se vezmou. Gray s nimi dál bydlí, ačkoliv tam pro ni není místo. Když to Sam své sestře naznačí, teprve se dozvídá, že je Gray zamilovaná do jeho ženy. Ujedou mu nervy a sestru vyhodí z bytu. Grayin život se zdá být v koncích, ale jak víme, všechno špatné je pro něco dobré...

Co jste nevěděli o Heather Graham

Matka je učitelka a autorka knížek pro děti, otec je agentem FBI.

Spolu se sestrou herečkou Aimee Graham vyrostla v přísně katolické rodině.

Pracovala jako modelka pro Emanuela Ungara.

S rodiči už několik let nepromluvila. Neschvalují filmy, ve kterých hraje.

Miluje jógu, hraní pokeru a ráda vaří.

Několikrát se umístila na předních pozicích žebříčků o nejvíce sexy ženu.

Praktikuje transcendentální meditaci.

Vlastní kočičku jménem Palčák (Mittens).

V roce 1987 se ucházela o hlavní roli v Hříšném tanci.

Heather Graham o soukromí

„Nejsem typ ženy, jejímž cílem by bylo mateřství. Život nám přináší do života různé lidi, tak se třeba stane, že se jednou budu o někoho starat. Asi to nebude mé vlastní dítě, ale přítel, kolega nebo kdokoli jiný, kdo bude zrovna potřebovat lásku. I když sex si samozřejmě užívám. Trvalo mi hodně dlouho, než jsem se přestala stydět. Teď sex doslova miluju... a víte co? Vtipy o něm úplně nejvíc!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.