Bubeník Joker bubnuje v Talentu pro svojí mámu, která nepřežila

Momentálně jedna z nejoblíbenějších filmových postav na světě se objevila i v Česko Slovensko má talent. Podívejte se na exkluzivní video bubenického umění v podání Jokera. Talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě, nebo ho můžete sledovat online v našem archivu iPrima.cz

Joker alias Mickey Mikulica je sedmadvacetiletý Slovák, který se rozhodl vystoupit se svým bubenickým umem v Česko Slovensko má talent. Jak se svěřil porotě, v pekelném bubnování ho vždycky podporovali rodiče. Poslední rok už je to ale jen otec. Jeho maminka zemřela před rokem na rakovinu.

Má Mickey na postup v Talentu? Podívejte se na exkluzivní ukázku z Talentu:

Česko Slovensko má talent pokračuje podesáté

Na co se můžete těšit v dalším dílu Talentu? Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.