Bude to hlavně legrace, slibuje hvězda seriálu Opilý kuře Jan Dolanský

Co o novém seriálu Opilý kuře říká Jan Dolanský, který je společně s Jakubem Prachařem hlavní postavou nově připravovaného seriálu? Podívejte se na jeho představení seriálu.

"Pomyslnou nadstavbou seriálu je právě vaření,“ přibližuje seriálovou novinku Marek Singer, generální ředitel FTV Prima. Vařit budou i dvě hlavní postavy seriálu, Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský).

Gastronomie na prvním místě

Seriál se odehrává v gastronomickém prostředí. Dva kamarádi, kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) se vydávají do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovali zděděnou hospodu. Oba dva měli v Praze velký problém se zákonem v podobě pobytu ve vězení a také nařízený dohled probačního pracovníka.

Jan Dolanský popisuje dvojici, jež vás bude provázet od nového roku, jako nejlepší kamarády, kterým se ve velkém městě rozhodně nedařilo, a tak to šli zkusit do menšího: "... a dělají to, co jim jde nejlépe, což je vaření," vypráví. Přestože by mělo být Opilý kuře hlavně vtipná podívaná, představitel Buráka připustil i to, že se v seriálu mohou diváci těšit na pořádně vypjaté chvíle.

5 rozdílných světů

Pánové totiž až po odchodu z Prahy zjistí, že hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá ani točit pivo, natož pak vařit. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Seriál bude spojovat pět rozdílných světů, které jsou metaforou pěti snů, pěti přístupů k životu. Mají jinou chuť, vůni, jinou barvu, žijí v nich jiní lidé. Pět světů, s nimiž budou v seriálu hlavní hrdinové, ale i diváci konfrontováni.

Kromě již zmíněného Jana Dolanského a Jakuba Prachaře diváci uvidí Kristýnu Leichtovou, Petra Štěpánka, Josefa Poláška, Simonu Babčákovou, Michala Suchánka, Lenku Krobotovou, Lindu Rybovou a celou řadu předních českých herců.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.