Carrie Bradshaw oslavila padesátku! Jaké byly její životní milníky?

Minulý týden jsme na Facebooku Primy love slavili celý den narozeniny představitelky Carrie Bradshaw. Ano, i Sarah Jessica Parker stárne, i když to na jejím dokonale vypracovaném těle není moc vidět. Jaké jsou její důležité životní mezníky?

Sarah Jessica Parker (alias seriálová Carrie Bradshaw) překročila minulý týden jeden významný milník. Respektive oslavila! Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte ve čtvrtek ve 22.15 na Prima love.

Kulaté narozeniny

Parker, které role v seriálu Sex ve městě přinesla nejen slávu v řadě zemí světa, ale vyšvihla ji i do pozice módní ikony a návrhářky, oslavila 25. března padesátku! Průběhy oslavy sice nejsou známy, nicméně z událostí posledních týdnů je jasné, že Sarah se i ve středním věku daří velice slušně – je stylová, aktivní a úspěšná.

Vztah s egomaniakem a nejlépe placeným hercem poslední doby

Sarah zpočátku ve svých dvaceti letech chodila sedm let s Robertem Downey Jr. Ten právě teď patří na první příčku nejlépe vydělávajících herců na celém světě. Sarah s ním ovšem prožila ke konci vztahu i jeho neveselý pád k drogám.

Herečka teď žije spokojeným životem s manželem Matthewem Broderickem s nímž vychovává třináctiletého Jamese a pětiletá dvojčata Marion a Tabithu, před nedávnem vyšla najevo i její nová spolupráce s HBO – na seriálu Divorce (Rozvod). A kde se objeví, budí pozornost stylovými šaty a perfektními botami, což ji asi nejvíc spojuje právě se seriálovou Carrie, která prohlásila: "Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím: jak mi visí ve skříni." Nicméně k Sarah je nutno podotknout, že herečka je známá svou vášní pro blešáky a doma prý nemá moc oblečení.

Sarah a boty

Ostatně slavnou sukýnku z úvodní seriálové znělky kdysi koupila za pár dolarů. Zato si prý schovává většinu bot, které nosila ve filmech a seriálu, takže jejich sbírka je opravdu slušná. Oproti Carrie má pak SJP také míň milostných zářezů (alespoň těch známých), herečka sedm let chodila s Robertem Downeym Jr., kratší dobu byla s Nicholasem Cagem a románek měla třeba i s Johnem Kennedym mladším. Nicméně právě životní filozofie a styl Carrie a jejích kamarádek byl "revolucí" pro miliony divaček po celém světě a ukázal, že život mladé, moderní seriálové hrdinky (nejen) v New Yorku nemusí být jen honba za "manželem".

Představitelka Charlotte se veze na stejné lodi

Sarah však není jediná ze slavné seriálové čtveřice, která letos oslavila jubileum. Už 23. února bylo 50 i "nejněžnější" z celé party Kristin "Charlotte" Davis. Herečka před 4 lety adoptovala holčičku Gemmu Rose a i v 50 vypadá výborně. Nejstarší z hlavních protagonistek Sexu ve městě je Kim Cattrall, která příští rok oslaví šedesátku, naopak nejmladší Cynthii Nixon bude za pár dnů 49.

Všechno nejlepší, dámy!

Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte ve čtvrtek ve 22.15 na Prima love.

Sdílejte článek