Seriály a filmy

19. srpna 2018 14:50

Ilona Blašková

Carrie Dragshaw – Alterego slavné seriálové ikony!

Nedávno jsme si připomněli výročí dvaceti let od uvedení seriálu Sex ve městě. Osudy čtyř žen si zamilovali miliony lidí po celém světě. Jedním z nich je i Dan Clay, který se rozhodl, stylizovat se do ikonických outfitů hlavní hrdinky Carrie Bradshaw. Je to úlet! Podívejte se!

Když Dan Clay změnil nastavení svého profilu na Instagramu ze soukromého na veřejný a poté sdílel svou fotku, kde je oblečený na Halloween za Carrie Bradshaw, neměl ani tušení, jaký bude slavit úspěch.

Během pouhých několika hodin ho začali sledovat fanoušci tohoto oblíbeného seriálu. Získal tisíce sledujících včetně samotné představitelky Carrie, herečky Sarah Jessicy Parker!

Dan neboli také Carrie Dragshaw se za ni nejen převléká, ale přesně se stylizuje do jejích póz a mimiky. A navíc žije jen pár bloků od domu ve West Village, kde seriálová Carrie bydlela. Takže to nemá daleko a může vytvářet ikonické scény ve svém okolí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.