Seriály a filmy

21. listopadu 2017 10:18

Petra Kloidová

Castle blbne před zrcadlem. Jak mu sluší bradka d´Artagnana?

Castle na zabití VIII (13) - upoutávka

Každý má právo na to si ze sebe udělat legraci. A představitel Castla na zabití si zkouší před zrcadlem leccos.

Co uvidíte v Castlovi na zabití?

Richard Castle s Kate Beckettovou musí řešit další případ a rozhodně to nebude nic příjemného pro kohokoliv, kdo má strach z plazů.

Vyšetřování smrti ošetřovatele plazů v zoo na Manhattanu zavede Beckettovou a Castla mezi účastníky kurzu angličtiny pro cizince...

Jak to všechno dopadne, uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Jak vypadá hlavní hvězda s bradkou d´Artagnana?

Šestačtyřicetiletý představitel Richarda Castla rozhodně patří mezi pohledné muže, i když stárne jako kdokoliv jiný. Muži jsou na rozdíl od většiny žen ve výhodě, o stárnutí totiž není v jejich případě řeč, jelikož se u silnějšího pohlaví používá daleko hezčí slovo "zrání".

Ačkoliv jinak Nathan Fillion zraje velice pěkně, jako každý muž podléhá hrátkám v koupelně ve chvíli, kdy je čas na úpravu vousů, což už pro ženy tak pěkná podívaná není. Ale není se čemu divit, protože styling vousů a vlasů je pro muže možná jediná možnost, jak vypadat pokaždé jinak, zatímco ženy se mohou vyrovnat se svými deseti osobnostmi uvnitř make-upem, stylingem vlasů, stylingem oblečení. Na rozdíl od mužů mají ženy svobodu v proměnování svého vzhledu daleko uvolněnější.

Není se čemu divit, že Fillion zásobuje své fanoušky na instagramovém profilu tolika snímky s různým stylingem. Nedávno se ukázal s bradkou d´Artagnana a poukázal na všechny muže a jejich rituál holení. Kdo takové bradky během holení totiž nevyzkoušel, ten je pro něj mrtvým člověkem.

KTERÝ SERIÁL NATHANA FILLIONA ÚPLNĚ ZMĚNIL? PŘEČTĚTE SI NA PRIMA LOVE

5 VĚCÍ, KTERÉ O SERIÁLU CASTLE NA ZABITÍ NEVÍTE

Dívejte se na Castla na zabití ve 20.15 na Prima LOVE každé úterý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.