Manžel na hodinu. Česká komedie, která herce Matáska či Latináka vybudila k výkonům akvabel

Nedělní Prima kino se odehraje ve znamení volného pokračování veleúspěšné komedie Hodinový manžel s názvem Manžel na hodinu. Populární čtyřlístek nerozlučných kamarádů se vrací a sekundovat jim bude mnoho dalších slavných hereckých jmen. Režie se opět ujal Tomáš Svoboda.

Bolek Polívka, David Matásek, David Novotný a Lukáš Latinák jsou coby hodinoví manželé opět zpátky! Vracejí se ve volném pokračování laskavé komedie o zkrachovalých hráčích vodního póla Manžel na hodinu.

„Je to pokračovaní jiným způsobem... Vzali jsme si z hlavní čtveřice postavu Milana, kterou hraje Bolek Polívka, a obklopili jsme ji jejím příběhem,“ říká k filmu režisér Tomáš Svoboda, který je zároveň scenáristou filmu.

Na koho dalšího se můžete ve filmu těšit? Nejen na akvabelové výkony hlavních hrdinů, ale také například na Evu Holubovou, Zdenu Studénkovou, Zuzanu Norisovou nebo Janu Strykovou či Simonu Babčákovou, Norberta Lichého a další.

Zpátky do plavek

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák).

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se ji už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti“ – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studénková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést!

Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři… a to je sakra málo… Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu akvabely, se kterými chce natrénovat vystoupení.

Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných akvabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel“.

Českou komedii Manžel na hodinu vysíláme v sobotu ve 20.15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.