3 úspěšné české zimní komedie on-line slibují o svátcích pořádnou dávku humoru

Pohoda, zasněžená horská panoramata, vtipné hlášky, úsměvné situace okořeněné romantikou. To vše v zimních komediích Šťastný nový rok, Špindl a Ženská na vrcholu. Užijte si nadílku filmů s oblíbenými českými a slovenskými herci, které si teď z pohodlí domova můžete užít ON-LINE v archivu iPrima.cz.

Užijte si konec roku a případné volno s příjemnou českou komedií. V archivu iPrima.cz jich na vás čekají desítky a určitě si vyberete.

1. Šťastný nový rok

Tahle česká komedie vás vtáhne přímo do zasněžené pohádky, v níž se letité kamarádky rozhodly společně prožít vánoční svátky v luxusním hotelu ve Vysokých Tatrách. Osudy některých se tím změní, ale všechny si užijí hlavně legraci, romantické chvíle a čeká zde i jedno velké překvapení. V hlavních rolích vás budou bavit Tatiana Pauhofová, Emília Vášáryová, Antonia Liskova, Jiří Bartoška, Jakub Prachař nebo Ján Koleník či Tomáš Maštalír.

2. Špindl

Česká zimní komedie přilákala v roce 2017 obrovské množství diváků a později se dočkala i pokračování. Děj filmu pojednává o třech sestrách, které si vyrazí na dámskou jízdu. Cíl týdenního pobytu je předem jasný: Odpočinout si, prožít trochu toho milostného dobrodružství a třeba najít i osudovou lásku.

„Tato komedie je zkrátka ze života,“ usmála se herečka Kateřina Klausová, která se díky natáčení vrátila na místo, kde prožila dětství. „Jezdila jsem tam lyžovat od malička. A v tom hotýlku, kde bydlí moje filmová postava, jsme byli ubytováni na každém školním lyžáku,“ prozradila půvabná herečka.

Čtěte více: Jak krasavec Gránský běhal při natáčení komedie Špindl v mrazu jen ve spodním prádle

3. Ženská na vrcholu

Děj české zimní komedie Ženská na vrcholu natočené podle námětu scenáristky Hany Cielové se odehrává na zasněžené chatě na slovenských horách. Právě tam se úspěšná majitelka biokavárny (Anna Polívková) vypraví se svým synkem „Kulíškem“ na vánoční svátky. Potkává tady dva diametrálně odlišné bratry (Martin Dejdar a Marek Němec), a stane se tak součástí jiskřivě humorného milostného trojúhelníku.

Vtip do příběhu vnášejí i Helenini starostliví rodiče v podání Bolka Polívky a Jany Preissové. Oblíbená herečka se tímto snímkem vrací po dlouhých patnácti letech před filmovou kameru.

V archivu iPrima.cz si můžete vybrat a sledovat on-line ještě více českých filmů a vánočních pohádek:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.