Co je X-Factor?

Největší světová pěvecká show přichází na obrazovky TV Prima. Přihlaste se a staňte se hvězdou! Vítěz získá více než 5 milionů korun. Tento víkend po celé republice!

Největší světová pěvecká show přichází na obrazovky TV Prima. Vítěz získá více než 5 milionů korun.

Pěvecká soutěž je určena pro mladé i starší talenty, jednotlivce, dvojice nebo skupiny – pro všechny, kteří mají výjimečný hlas, umí se pohybovat na pódiu a vystupovat před lidmi.

Zvlášť pro ty, kteří v sobě mají legendární faktor X – tedy jsou charismatičtí nebo dokážou předvést takovou show, která z obyčejného zpěváka udělá přes noc hvězdu.

Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích: děvčata, chlapci, starší než 28 let a skupiny.

V X Factoru neexistují žádná omezení!

A známe už i jméno prvního porotce! V jednom z porotcovských křesel zasedne slovenská zpěvačka Celeste Buckingham! O dalších jménech se v tuto chvíli stále jedná.

Z minulých ročníků vzešlo několik hvězd, mezi nejznámější patří například Alexandra Burke nebo Leona Lewis. X Factor přichází po dlouhém čekání poprvé v tomto desetiletí. První vítěze této dekády tak budeme znát už v polovině roku 2014.

Od své premiéry v roce 2004 se formát X Factor stal nejsledovanější show v Británii a v této zemi má už za sebou dokonce desátý ročník. Show lámala rekordy ve sledovanosti i v dalších státech po celém světě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.