Co nevíte o tomhle krasavci z Myšlenek zločince?

Shemar Moore je sexy týpek, který do speciálního týmu v Myšlenkách zločince patří téměř neodmyslitelně. Než si dáte další díl, kde tentokrát půjde o únos autobusu se 14 studenty, mrkněte na pár perliček ze života tohoto herce.

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte ve čtvrtek od 22:15 na Prima Love.

Holandské začátky

Shemar Franklin Moore se sice narodil 20. dubna 1970 v kalifornském Oaklandu, v USA však v prvních letech života moc nepobyl. Ještě jako kojenec se totiž s rodiči přestěhoval až do vzdáleného Holandska, kde jeho matka získala místo jako učitelka na univerzitě. Když mu byly čtyři, tak se rodina s irsko-francouzsko-kanadskými kořeny přestěhovala do Bahrajnu. Zpátky do Ameriky zamířili až v roce 1977.

Cože vystudoval?

Ještě před začátkem své herecké kariéry se Shemar vydal na univerzitu. A o pár let později si z ní odnesl titul v oboru Komunikace. Studoval na Santa Clara University v Kalifornii. Nu proč ne, v herectví může některé poznatky z oboru parádně využít.

Léta na mole

Nicméně k největším úspěchům si to Shemar střihl ještě přes přehlídkové molo. Vydělával si totiž i jako model, což při pohledu na něj asi málokoho překvapí. Tady je jedna ochutnávka z dob, kdy byl ještě mládě (a pěstoval vlasy).

foto:www.iballer.com

Ale sekne mu to i takhle. No… Vlastně asi víc. Nebo ne?

Nesmíme zapomenout na hvězdu seriálu Myšlenky zločince - Shemara Moore. On je totiž jedním z nejvíce sexy mužů, které může v televizi vidět. A několik lidí mělo to štěstí ho vidět před nedávnem v Miami.

Party skandál

Shemar je prý celkem pařmen pověstný bujarými večírky v jeho domě v kalifornském Encino. S jednou z akcí se dokonce pojí i záležitost, kdy jedna z návštěvnic volala na tísňovou linku s tím, že jí měl herec napadnout. Herec však nakonec neskončil ve vězení.

A na závěr jedno video! Nejspíš díky dobré vizáži si zahrál v klipu Toni Braxton How Many Ways.

Vzhůru do raných devadesátek!

Celé video najdete TADY.

Další díl seriálu Myšlenky zločince uvidíte ve čtvrtek od 22:15 na Prima Love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.