Seriály a filmy

31. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Co přimělo autory Sběratelů kostí přijmout Emily Deschanel? Kůstka neudělala krok zpět!

Sběratelé kostí XI (19) - upoutávka

Sběratele kostí můžete sledovat na Prima LOVE každé úterý ve 20.15. A pokud je nestihnete v televizi, vždy si celý díl můžete pustit online na iPrima.cz. Mimochodem, víte, co přimělo autory Sběratelů kostí zaměstnat právě Emily Deschanel? Šlo v podstatě o malý krok, ale velké gesto.

Co uvidíte v úterných Sběratelích kostí?

Na Prima LOVE můžete každé úterý ve 20.15 sledovat další premiérové díly Sběratelů kostí. Booth a Kůstka pátrají po vrahovi slavného hokejisty, jehož tělo bylo na jezeře nalezeno rybáři. Při vyšetřování naráží na napjaté vztahy mezi hráči, manažery a fanoušky týmu…

Proč Emily Deschanel získala práci snů ve Sběratelích kostí?

Pro neznámou herečku živící se jako číšnice v Los Angeles je role v americkém seriálu, ač může být sebehloupější, vytáhnutí pověstného trnu z paty. A to hlavně ekonomicky, protože jak se říká, složenky se neptají. Získat roli v seriálu, jenž si zamilují diváci v podstatě během první epizody, když je kvalitně napsaný a zrežírovaný, je v podstatě výhra v životním jackpotu, která se stane jen vyvoleným hercům a herečkám. A Emily Deschanel takové štestí před několika lety měla, když nastoupila do castingu budoucí krimi Sběratelé kostí.

JAK VZPOMÍNÁ NA PRVNÍ SETKÁNÍ KŮSKA S BOOTHEM? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA IPRIMA.CZ

Hlavní mužská postava detektiva byla už dávno vybraná, měl se jím stát populární David Boreanaz, miláček všech žen ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. K pohlednému svalovci se měla najít žena, která se mu nesmí podvolit. Kůstka je trochu nerd, trochu asociál a dokáže život popisovat z té sarkastické stránky. Taková Emily Deschanel přesně byla. Nutnou vyzařující inteligenci měla. Co jí pomohlo k úspěchu?

Emily Deschanel neustoupila

Ačkoliv už byla k roli Kůstky předvybrána jiná herečka, Emily Deschanel okouzlila autory natolik, že to ona nakonec měla roli jistou. Autor Sběratelů kostí, Hart Hanson, vzpomíná na to, že chemie mezi Davidem a Emily fungovala okamžitě.

Na jeden důležitý prvek v rozhodování o tom, kdo bude hrát Kůstku, si však pamatuje velice dobře. Když totiž David Boreanaz při přehrávání scén přistoupil o krok blíže k herečce, každá ustoupila o krok zpět. Až na Emily Deschanel, která zůstala stát na místě stejně jako by to udělala její seriálová postava.

To v podstatě rozhodlo o více jak deseti letech života Emily Deschanel jako seriálové Kůstky.

Tu uvidíte na Prima LOVE toto uterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.