Co uvidíte v 51. dílu Svateb v Benátkách? Andy zkolabuje!

Dvojčata mají pololetní prázdiny, a tak se vydají s Josém na hory. Olga si mezitím konečně užívá trochu klidu. Sejde se s Filipem na skleničku. Do Benátek se vrací Simi, bývalý přítel Andy. Více uvidíte v 10.20 ve Svatbách v Benátkách na Prima LOVE. Pokud díl nestihnete, můžete všechny díly seriálu vidět i online na www.iprima.cz.

Ivan se svými televizními Kutilovinami slaví u divaček a diváků velké úspěchy. Horší je to už ve škole a na Facebooku u Andy. Její spolužáci si z nového kutila dělají legraci. Andy se stále snaží něco filmovat a její touha dostat se na FAMU je čím dál tím větší, tohle jí tedy přidělává vrásky. Rozhodne se atakovat Mariku, aby Ivanovi řekla, že má s pořadem skončit. Ta se Ivana zastane a rozhodne se ho podpořit. Ivan si tuto podporu ovšem vyloží trochu jinak, než by Marika chtěla.

Krejzová útočí

Paní Krejzová zastihne krejčího Karla v nepříjemné situaci. Karel pozval Helenu na svou speciální kávu, ale vyruší je záměrně Eva (Krejzová). Té je úplně jasné, co se děje a trapnou situaci Karla si hezky užije. Ačkoliv se Krejzové jako partnerce nedaří, snaží se být konečně babičkou. Pozve Drozdovy k sobě, aby zatlačili na Olgu. Ta by dětem měla konečně říct, že jejich pravým otcem je Filip.

Olze se do toho moc nechce, zeptá se Josého. Od něho dostane jasnou odpověď, sama je ovšem zmatená.

Oslava, která se zvrtne

David Grábner se po scéně Honzy rozhodne Honzovi všechno konečně vysvětlit. Honza však nechce nic slyšet. V baru Korida se ten den připravuje velká oslava. Dredař Simi se vrátil z Ameriky, aby tady oslavil svoje narozeniny. Bývalý přítel Andy se ji rozhodne přijít pozvat osobně. I když je Kája celý bez sebe, Andy má svoji hlavu a rozhodne se na oslavu narozenin jít. Ta se ovšem pořádně zvrtne...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.