Co vás čeká v osmé řadě Castla na zabití? Nový člen týmu, nebo sok v lásce?

Castle na zabití VIII (3) - upoutávka

Na Prima LOVE můžete vidět v úterý osmou řadu seriálu Castle na zabití. Co uvidíte v osmé sérii? Čeká Richarda a Kate rozchod?

Co uvidíte v Castlovi na zabití toto úterý?

Ve třetím dílu samozřejmě půjde o život. Zatímco Beckettová pokračuje ve vyšetřování smrti pěti bývalých kolegů, ostatní detektivové se zabývají případem studenta zavražděného v Central Parku, který se před smrtí účastnil podivného experimentu...

Těšte se na úterní večer s Castlem na zabití ve 20.15 na Prima LOVE.

Přijde v osmé řadě Castla na zabití sok v lásce?

Richard Castle navždy. Autoři seriálu potvrdili, že diváci v osmé řadě rozhodně nepřijdou o milovanou dvojici Richard–Kate, jsou si totiž správně vědomi, že na těchto dvou charakterech má celá televizní show svoje pevné základy. Fanoušci by je jinak pořádně hnali!

"Vztah Richarda a Kate je DNA celého seriálu, proto rozhodně nečekejte žádné milostné trojúhelníky, diváci už od začátku vědí, že ti dva se milují, jejich vztah je stabilní jednotkou," vysvětluje producent Terence Paul Winter a sází tak na jistotu.

Nová postava v seriálu

Alexi Hawley, jedna z dalších televizních producentek,prozradila, že ani příchod nové postavy neohrozí lásku těch dvou. Do policejního týmu totiž nastoupí nová ženská postava. Pochází ze Scottland Yardu a jmenuje se Hayley Vargas (ztvární ji Toks Olagundoye).

Nebude však jediná, do týmu Castla na zabití přibude i nový technický analytik Vikram Singh (Sunkrish Bala).

Více uvidíte v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.