Seriály a filmy

10. září 2015 01:00

Iva Kropáčková

CO VÁS ZAJÍMÁ... Mám víc různých půjček. Jak si usnadnit situaci?

Řešení existuje a navíc je výhodné v tom, že můžete na splátkách nakonec i ušetřit...

Finanční poradna: HYPOTÉKA, POJIŠTĚNÍ, ENERGIE, PŮJČKY, MOBILNÍ TARIFY, PENZE... Máte dotaz z jakékoliv finanční oblasti? Chcete ušetřit? Chcete vědět, jak efektivně nastavit smlouvu nebo najít výhodnější finanční produkt? Kontaktovat naše odborníky můžete zde.

Dotaz: Mám víc úvěrů, splácím na několik stran. Nemám ani tak problémy se splácením, ale ztrácím přehled. Slyšel jsem o tom, že můžu všechny dluhy sjednotit. Je to opravdu možné?

Odpověď: Ano, možné to je. Jakmile máte více půjček, může se skutečně stát, že máte zmatek v tom, kolik komu ještě dlužíte a zda jste poslal tu správnou splátku. Toto se dá řešit takzvanou konsolidací půjček. Jedná se o sjednocení půjček, kdy finanční společnost zaplatí všechny vaše půjčky a vy pak budete splácet pouze jednu půjčku této společnosti. Navíc můžete ve výsledku splácet dohromady ještě nižší částku měsíčně.

Kdo může o konsolidaci žádat? Jaké jsou výhody a nevýhody? Podrobnosti zjistíte v následujícím článku:

>>> Nezávislé online srovnání půjček Transparentní nabídky, hodnota RPSN i výše splátek >>> Potřebujete-li individuálně vyhodnotit vaši konkrétní finanční situaci, můžete kontaktovat finanční odborníky Prima Rádce, kteří vám zdarma poradí a pomůžou najít nejlepší řešení.

Na dotazy odpovídá:

PhDr. Zbyněk Laisek, M. B. A. Působil mnoho let na poradenských a řídicích funkcích v oblasti finančnictví a energetického trhu v Čechách i v zemích střední a východní Evropy. Několik let se zabývá provozováním nabídek energetických firem na trhu v ČR včetně zajištění zasmluvnění a přechodu klientů k novému dodavateli. Po odoborné stránce se podílí na provozu srovnávače www.prima-RADCE.cz, který srovnává necelou stovku subjektů na trhu v ČR. Zbyněk Laisek má magisterský titul v oboru sociologie a doktorát v oboru ekonomie z Univerzity Karlovy v Praze. Studoval Executive MBA program na Universitě v Pittsburghu a Business Administration ve škole McCombs of Business, University of Texas.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.