Seriály a filmy

14. února 2017 10:00

Gabriela Gabrielová

Další adrenalinový koktejl: Kurýr 3

Svalnatý antihrdina Frank si ve Francii v klidu rybaří, než mu stěnu domu rozboří auto s umírajícím řidičem a spoře oblečenou zrzkou. Následně se probudí do zlého snu, v němž musí projet Evropu v autě, které může každou chvíli vybuchnout. Nejrychlejšího kurýra sledujte v sobotu na Primě 20.15.

Bývalý voják a nyní řidič se od posledního dílu příliš nezměnil. Stále má neproniknutelný obličej, rád si sundává tričko, a i když sedí při řízení auta, neztloustl ani o kilo.

Nedobrovolně je hnán Evropou s tajemnou krásnou společnicí, která jim oběma prorokuje brzkou smrt, a tak si chce užívat, co se dá. Sice vypadá na osmnáct, ale je schopná vypít celou láhev vodky a ještě u toho tancovat.

Představitelka hlavní hrdinky Natalya Rudakova není překvapivě herečka. Původem je z Ruska, v New Yorku pracovala jako kadeřnice. Režisér Kurýra, Luc Besson, ji náhodou objevil, půl roku ji učil hrát, aby v roli ukrajinské unesené dívky obstála, a k překvapení všech se zjevila nová hvězdička.

Bez ukázky bojových umění by to nebyl Kurýr, a tak dá Frank (Jason Statham) opět nakládačku dvaceti zabijákům, a to pouze s pomocí své košile a pásku od kalhot, což je opravdový vizuální zážitek, především pro ženské oko.

Velké pozitivum filmu jsou záběry z Francie, Ruska či Oděsy na Ukrajině. Divák ale nemá příliš času kochat se krajinou, neboť jí Frank projíždí dvěstěkilometrovou rychlostí a se střílejícími zabijáky v patách.

Aby si na chvíli oddechl od řízení, vypůjčí si i kolo, a ačkoli je to neuvěřitelné, dostihne na něm auto. Také vyletí s autem na vlak, takže mu do ničení dopravních prostředků chybí jen letadlo.

Dívejte se na koktejl adrenalinu, lásky a rychlých aut v sobotu ve 20.15 na Primě.

Verča Loudová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.