Další letní Show Jana Krause: Nemanželský syn Jana Wericha, Štefan Margita a farářka Vendula Kalusová

Pro syna Jana Wericha byl jednu dobu domovem kojenecký ústav. Štefan Margita si doma nezazpívá. A Vendula Kalusová si domů práci nenosí, tedy doma nekáže. Jací jsou, co mají rádi - než večer usednou u Jana Krause, přinášíme naše tři vlastní rozhovory.

Sledujte další Show Jana Krause ve středu ve 21:30 na Primě!

Štěfan Margita bývá často považován za manžela Hanky Zagorové. Přitom je špičkovým operním zpěvákem, který vystupuje i v Metopolitní opeře.

I když ho na Slovensko nezvou a v Čechách ho také příliš neuslyšíte, příští rok to bude jinak - těšit se můžete na turné s Dagmar Peckovou v Čechách i na Slovensku s názvem „Začínáme končit“.

Naštěstí zatím jen začíná, jinak je to pořád vitální pán. Přesvěčte se na tomto videu:

Dalším hostem bude evangelická farářka Vendula Kalusová. Sympatická žena, která si přivydělává jako kaplanka ve věznici, protože jak sama říká, platy v církvi nic moc. Tady si poslechněte rozhovor:

A do třetice všeho dobrého a zlého Jiří Werich Petrášek, který se až po smrti svého papírového tatínka dozvěděl, kdo byl jeho biologickým otcem:

Doufáme, že jsme vás navnadili. Všechny tři uvidíte v Show Jana Krause ve středu ve 21:30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.