Seriály a filmy

18. října 2018 12:42

Markéta Škorňová

Další pauza od sociálních sítí: Tentokrát ji oznámila zpěvačka Ariana Grande!

Populární zpěvačka Ariana Grande veřejně oznámila, že se na dobu zatím blíže neurčitou stáhne ze sociálních sítí. Podle posledních InstaStories zpěvačky je zřejmé, že pauza od života na síti souvisí s nedávným rozchodem se snoubencem Petem Davidsonem.

A nejen rozchod s americkým hercem Davidsonem je důvodem, proč se mladá zpěvačka rozhodla vystoupit ze světla reflektorů. Nedávná sebevražda, jejího bývalého přítele, zpěváka Maca Millera (†26) Arianu zasáhla tak moc, že jen stěží mohla fungovat jak na poli profesním, tak i v osobním životě.

„Ok, dnešek byl velmi speciální a jsem opravdu vděčná, že jsem byla schopná tam být… Je čas říci znovu bye bye internetu na nějaký čas. I když je to těžké, nedělit se s vámi o novinky… Celá situace je těžká pro nás všechny a věřte, že se všichni snažíme velmi tvrdě pokračovat v našich životech. Děkuji, že jste tu vždycky pro mě,“ napsala zpěvačka na svém posledním Stories v úterý.

Ariana zkrátka potřebuje čas na zahojení, jak sama říkala. Adoptovala si například malé prasátko, jako domácího mazlíčka. Na svůj Instagram napsala, že je to pro ni emocionální podpora. Jen před několika týdny přidala další příspěvek: „Mohla bych mít jeden ok den, jen jeden prosím.” Bylo vidět, že na drobnou brunetku je toho moc. A pak přišel rozchod. Pete si po oznámení rozchodu okamžitě vymazal celý Instagram.

Jak se zdá, zpěvačka prožívá jedno ze svých nejsmutnějších období. Ariana se tak chce dát znovu do pořádku jak psychicky, tak fyzicky, aby mohla opět v plné síle nastoupit před své fanoušky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.