Seriály a filmy

12. května 2015 13:03

Barbora Koukalová

Dámy, do pozoru! Tohle je nejvíc sexy voják na světě a každá máte u něj šanci

Je svobodný, chce se strašně ženit a mít rodinu, je mu krásných třicet let a jestli ho chcete dostat, budete se muset o něj porvat s milionem dalších žen po celém světě. Tenhle voják je totiž nejžádanějším mužem dneška.

Je to vlastně paradox. Sní o něm snad každá žena, která jej uvidí na fotce, a přitom on by tak rád už měl rodinu, ale nemá s kým. Správná nevěsta je v nedohlednu a ta poslední, Cressida Bonas, mu zdrhla s obavami, že na dvoře dopadne stejně jako nepřizpůsobivá princezna Diana.

Ostatně po matce toho Henry z Walesu, stručně řečeno princ Harry, zdědil daleko víc než Willliam, jenž bude jednou králem, tedy pokud neumře dřív, než se na něj dostane místo. Harry možná jako Lady Di podobou nevypadá, ale srdcem a duší je to celá ona.

Vlastníma rukama staví školy pro děti v Africe, rozdává peníze válečným veteránům, nebojí se lidí a už vůbec ne malých dětí, srdečně se zapojuje do pouličních oslav a hlavně si buduje respekt v práci, k níž britští poddaní vzhlížejí už léta – ve službě v armádě.

Sloužit na moři či na souši a dosáhnout důstojnických poct je cílem každého řádného člena královské rodiny, ovšem Harry jako by našel ve zbrani sám sebe.

A je pravda, že armáda asi nikdy hezčího, mužnějšího a žádanějšího vojáčka neměla. Skvělá náborová reklama zadarmo pro jeho nadřízené a nejlepší úlovek světa pro každou singl holku, která si sní ten svůj sen o princezně z chalupy. Ostatně – Kate Middleton se to taky povedlo. Tak proč ne vám?

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.