Celebrity

14. listopadu 2021 06:00

Karolína Oehmová

Dana Morávková oslavila s manželem 25 let! Jaký má recept na spokojené manželství?

Dana Morávková slaví 25 let výročí

Dana Morávková a Petr Malásek patří mezi nejstabilnější pár šoubyznysu. I když je bulvár každou chvíli rozvádí, oni se tomu jen smějí. Ve skutečnosti jejich vztah totiž jen kvete. Důkazem je možná i to, jak spolu čtvrt stoleté výročí oslavili. Je to ten recept na spokojené manželství?

Každý by mohl závidět tak krásný vztah, jako má herečka Dana Morávková se svým manželem a hudebním skladatelem Petrem Maláskem. Nedávno spolu oslavili 25 let od zasnoubení. Dana už několikrát prozradila, že Petr ji rád překvapuje, a tak i možná proto není divu, že výročí oslavili velkolepě v zahraničí. „Udělali jsme si krátký víkend ve Vídni. Zašli jsme si do divadla a na výstavu, takže takhle jsme to komorně oslavili ve dvou,“ prozradila herečka.

Nejstabilnější pár šoubyznysu

Každého teď určitě zajímá, jak dokázali dojít k takovému výročí. Přitom to ve skutečnosti není taková věda, Dana měla prostě štěstí na dokonalého chlapa. „Já mám pocit, že my jsme měli s Petrem velké štěstí, když jsme se seznámili, že jsme poslechli srdce a šli do toho naplno. Já manžela miluji a doufám, cítím, že on má rád mě,“ vysvětlila herečka své domácí štěstí. Podle ní je totiž slušný, pracovitý a hlavně skromný. Což u někoho tak talentovaného, jako je Petr Malásek, je opravdu obdivuhodné.

Bulvár k nám nesmí ani na toaletu!

Čím víc pár působí spokojeně, tím víc ho bulvár zkouší. Neunikli tomu ani Dana s Petrem, kteří se dle některých bulvárních plátků rozváděli téměř každý týden. „Kvůli čemu jsme se podle nich rozváděli nevím, protože k nám bulvár nesmí ani na toaletu, ale jednu dobu nás rozváděli asi každý týden. Oni s námi asi bydleli nebo jestli jsme je měli pod postelí či sedačkou v ložnici, protože každý týden nás rozváděli kvůli čemukoliv,“ říká Morávková. Možná i právě proto jsou tak silní a evidentně je ani bulvár nerozpojí. My za celou redakci přejeme spoustu dalších společných let!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.