zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Dokonalá Dana Morávková? Za jednu věc ji manžel doma nechválí

Dana Morávková v pořadu Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Dana Morávková v pořadu Show Jana Krause
Lenka Nováková , Vydáno: 29.09.2021
Kromě toho, že je krásná, tak je Dana Morávková i velice chytrá žena. Vystudovala choreografii, hrála v hollywoodských trhácích a prkna, která znamenají svět, miluje. Se svým manželem je už pětadvacet let ve šťastném manželství. Na první pohled dokonalá Dana Morávková přiznala jedinou věc, která jí vlastně moc nejde.

reklama

Oblíbená česká herečka Dana Morávková má podle svých slov dostatek hereckých příležitostí, například v novém seriálu televize Prima, kde se Dana opět vyřádí v roli negativní postavy. „Když jsou pod scénářem podepsané dámy Kateřina a Jitka Bártů, tak velmi často od nich dostávám zápornou postavu,“ připomíná herečka s odkazem na seriál Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy.

Dana Morávková a Petr Malásek.
Autor: profimedia Dana Morávková a Petr Malásek.

„Tam jsem taky hrála potvoru.“ Ovšem co na tom, když ji to baví, a dokonce jí prý ani nevadí, že si ji pak v reálném životě lidé s tou negativní postavou identifikují. „Docela dobře to snáším,“ směje se herečka. „Když jsem procházela proměnou na Andreu z Rodinných pout, z té něžné blondýnky jsem se měnila na černovlasou dračici a měla jsem odbarvené a ostříhané vlasy, tak mě měl manžel vyzvednout v kadeřnictví. Pozdravila jsem ho a on mi řekl dobrý den. Vůbec mě nepoznal,“ vzpomíná s úsměvem na jednu ze svých nejznámějších rolí.

Dana Morávková v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Dana Morávková v Show Jana Krause

Mám ráda mužské uvažování, říká Dana Morávková

Dana Morávková žije již pětadvacet let ve spokojeném manželství s hudebním skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem, se kterým má jednoho syna. „Bylo mi 25 let, když jsme se brali,“ připomíná čerstvá padesátnice. Kromě manžela ji nejvíce ovlivnil i její otec, který bohužel v jejích čtrnácti letech zemřel. Otec Dany Morávkové byl totiž výborný matematik, pravidelně s ní hrál šachy a dával jí řešit matematické úlohy, díky čemuž má prý dobře vytrénované logické myšlení. Možná právě díky tomu se jí tak dobře dařilo v divácky velmi oblíbené soutěži Hádej, kdo jsem. Tam dokázala i z drobných indicií velice rychle uhodnout, kdo má jaké povolání.

„Mám muže ráda a mám ráda jejich uvažování. Chlapi nedrbou, chlapi si to vyřeší a za tři vteřiny jsou zadobře. To je mi na mužích neskutečně sympatické. Nemají proti sobě žádné nenávisti a zášti. Co znám muže jako dědu, tátu, muže před Petrem, Petra, tak jednají na rovinu, a to je mi sympatické,“ řekla Dana Morávková v rozhovoru pro Prima Ženy.

Dana Morávková
Autor: profimedia Dana Morávková

Jediná věc, kterou Dana Morávková neumí

Jedna věc Daně Morávkové ale opravdu nejde. Vaření prý vůbec není její silná stránka. „I když jsem v době korony vařila a na sociálních sítích sdílela recepty dokonce také já, kuchařku rozhodně nikdy nenapíšu,“ přiznává sebekriticky. „A když korona skončila a já jsem řekla manželovi, že mám o víkendu volno a něco uvařím, tak on na to, proboha ne, pojďme radši někam do restaurace. Takže vaření není opravdu moje silná stránka.“

Dana Morávková a Petr Malásek.

Dana Morávková slaví 50. narozeniny: Život se jí proměnil v peklo

reklama

Související témata: Show Jana Krause , Dana Morávková , Show Jana Krause

reklama

Přečtěte si také

reklama