Rekapitulace: Připravte se na premiérové díly oblíbeného seriálu Polda

Očekávané premiérové díly nejnovější řady oblíbeného krimiseriálu Polda jsou tady! Připomeňte si v přehledné rekapitulaci zásadní dějové zvraty z předchozích epizod a nezapomeňte si v sobotu večer zapnout Primu.

Než oblíbená dvojice Michal Bříza (David Matásek) s Juniorem (Vladimír Polívka) rozjednou vyšetřování nejnovějšího případu, připomeňme, co nové řadě předcházelo.

Co se odehrálo v minulých dílech:

Čtvrté řadě předcházel radikální zlom – odchod Michala Břízy od policie. Jeho někdejší parťák Andrej (Igor Orozovič) sice fasuje do týmu nového kolegu Vojtu Urbana (Vladimír Polívka), zároveň se připravuje na odchod z práce na mateřskou dovolenou. Chce se více věnovat prvorozenému potomkovi, kterého čeká s dcerou Michala Břízy Míšou.

Čtěte také: Exkliuzivní rozhovor s Vladimírem Polívkou nejen o souznění s parťákem Davidem Matáskem

Kdo nahradí Andreje? Šéf oddělení Fišer (Ondřej Pavelka) vyrazí do lesů vypátrat Břízu a přimět ho k návratu k policii. Michal se k návratu dlouho přemlouvat nedá.

Polda musí znát pravdu!

Jak ukazuje i rekapitulace, během vyšetřování běžných mordů Bříza stále neúnavně pátrá po tom, kdo ho před lety poslal na dvacet let do kómatu. Když se setká s mafiánem, který nejspíš pravdu zná a mohl by o ní promluvit před soudem, ani na chvíli nezaváhá. Jednoduše obávaného drsňáka (Radim Fiala) unese a uvězní ve svém lesním útočišti. K získání svých informací udělá svéráz Michal Bříza prostě cokoliv: „Jsem chlap, kterej ztratil půlku života. Teď chci vědět, proč a kdo mě o ni připravil!“

Všechny díly seriálu Polda si můžete přehrát on-line v archivu iPrima.cz:

Premiérové díly Poldy sledujte od soboty 13. března ve 20:15 na Primě.

Feministky vs. producent porna

Nejnovější případ otevírá vražda producenta pornofilmů Jiřího Fejfara. Vrahem mohla být šéfredaktorka módního časopisu, které Fejfar dlužil půl milionu. Jak do všeho ale zapadá symbol černé luny? Stopy případu vedou ke skupině feministek. Michal se chová podezřele, málo jí a přestává kouřit. Kolegové o něj mají starost.

Podívejte se na televizní upoutávku k sobotnímu premiérovému dílu Poldy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.