Dean, Jess, nebo Logan? Koho by vybrala herečka z Gilmorových děvčat pro svou seriálovou dceru?

Dalo by se říct, že Rory Gilmorová měla na chlapce štestí, nikdy se nesetkala s někým, kdo by jí chtěl reálně ublížit. Dean, Jess ani Logan takoví zkrátka nebyli. Ale koho nakonec vybrat? Na to se ptali její matky Lorealai, respektive herečky Lauren Graham. Jakého přítele by vybrala pro Rory ona?

Gilmorova děvčata můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Sledovat příběhy matky a dcery nikdy nebylo zábavnější, zvláště, když se tak komicky propojují v malém městečku Stars Hollow.

Rory je ambiciózní studentka, jejíž sen je stát se tou nejlepší novinářkou. I ona ale na cestě za vysněným povoláním zažívá pády, z kterých se těžko zvedá. To je alfa a omega jejího života. Chlapci jsou pro takto silnou ženu sice důležití, ale jelikož vyrůstala se silnou matkou, bere je jako koření života. Vybrat si životního partnera ze tří mužů jejího života? To během sedmi sériíí nezvládne.

JSOU PŘEDSTAVITELKY GILMOROVÝCH DĚVČAT KAMARÁDKY, NEBO SE NESNÁŠEJÍ?

A koho by jí vybrala její seriálová matka Lorelai? Na to se ptali američtí novináři už několikrát, herečka Lauren Graham má jasnou odpověď.

"Chápu, že většina diváků chce vědět, s kým by Rory skončila, jelikož jsou její vztahy romantickým prvkem seriálu. Ale ona se liší hlavně tím, že to tolik neřeší, ústředním prvkem je její kariéra, a to už odmalička," vysvětluje herečka.

"Nikdy bych pro Rory nemohla vybrat. Na chlapcích se mi líbí hlavně to, jak moc rozdílní jsou. Což je typické pro někoho, komu je třicet a ověřuje, s jakou verzí sám sebe chce vlastně žít," mlží Lauren Graham.

My však víme, že její herecká kolegyně a představitelka Rory, Alexis Bledel, si tenkrát vybrala. Tři roky totiž žila s představitelem Jesse, Milem Ventiglimiem, jenž momentálně září v dojemném americkém seriálu This is Us.

KDO JE NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ HEREČKOU Z GILMOROVÝCH DĚVČAT? DVĚ HLAVNÍ HVĚZDY TO PŘEKVAPIVĚ NEJSOU

Herečky Gilmorových děvčat vydělaly za epizodu více než hvězdy z Hry o trůny

Seriál Gilmorova děvačata měl už během prvních epizod úspěch, ačkoliv ne nijak závratný (vzpomeňte si na tenkrát dominující Přátele), a to se také odrazilo na výplatě obou hereček. Ačkoliv o částce za jednu natočenou epizodu pro Alexis Bledel (dcera Rory) nevíme nic, veřejnost o Lauren Graham (matka Lorelai) mluví jako o té, která vydělala během prvních čtyř sérií za jednu epizodu 50 000 dolarů, což je v přepočtu na české koruny 1 100 000 za jeden díl.

A KOLIK GILMOROVA DĚVČATA VYDĚLALA V ROCE 2016? VÍCE SE DOZVÍTE TADY

Sledujte Gilmorova děvčata na Prima LOVE každý den!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.