Devítiletá tanečnice hip hopu je čtvrtá nejlepší na světě a objevila se v Talentu

Česko Slovensko má talent pokračuje již desátým dílem a vy uvidíte další úžasná vystoupení. Tentokrát porotě a divákům pomotala hlavu devítiletá slečna, která se věnuje hip hopu tak dobře, že je čtvrtá nejlepší na světě! Podívejte se exkluzivně na video. Talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Sledovat ho můžete i online v našem archivu iPrima.cz

Lilien je slečna, která teprve nedávno zahájila povinnou školní docházku, zatímco na celosvětové úrovni váli v hop hopu. Její vystoupení můžete sledovat exkluzivně už teď!

V tanci ji podporuje hlavně její otec, který je také tanečníkem, a tak na malou Lilien dohlíží.

Podívejte se na vystoupení malé tanečnice:

Co dalšího uvidíte v 10. dílu Česko Slovensko má talent?

Další neuvěřitelná akrobacie rozvíří emoce v podání skupiny Vertigo. Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře. Rytmus tomu udá netradiční bubeník. Ale nezůstaneme jen u bubnů a přidáme i další nástroje. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.