Dokonalá chůva na LOVE. Znáte nezjnámější televizní chůvy?

Chůva k pohledání je optimistický pohled na to, když vám výběr svěřenkyně, která by měla hlídat vaše ratolesti, vyjde dobře. Co se ale stane, když se ve výběru lidově řečeno seknete? Dokonalá chůva se může rychle změnit v noční můru. Nedělní thriller na Prima LOVE uvidíte už ve 20.00.

Co uvidíte v neděli ve 20.00 na Prima LOVE v thrilleru Dokonalá chůva?

Manželé Linda a Mark shánějí novou chůvu pro svoji malou dcerku Chloe. Jednoho dne se před jejich dveřmi objeví mladá dívka Heather. Ta si Chloe rychle získá a rodiče jí rádi práci svěří. Po nějakém čase se ale v rodině začnou dít zvláštní věci a Linda tuší, že jim Heather o sobě neřekla celou pravdu... Linda má zdánlivě dokonalou rodinu. Její manžel Mark je pohledný a osmiletá dcera Chloe je prostě okouzlující. Jenže pak Chloe ublíží starší chůva, která trpí demencí. Linda si chce být stoprocentně jistá, že se už nikdy nic takového nestane. Nová chůva Heather se zpočátku zdá být dokonalá a skvěle zapadne do rodiny. Jenže Heather se tajně vyžívá v intrikách, rozvrací Lindin vztah s Markem a libuje si v následných zmatcích. Linda navíc ke svému zděšení postupně zjišťuje, že Heather má s její rodinou ještě mnohem zlověstnější plány.

Sledujte sobotní thriller Nebezpečný host na Prima LOVE ve 20.15

Táta v sukni

Jeden táta se chtěl víc vídat se svými potomky, tak se uchýlil k poněkud nekonvenčnímu řešení. Přihlásil se totiž jako jejich chůva - a to inkognito. V paruce, staromódní sukní a fiktivní životní historií britské dámy je přijat a začíná svérázná, šílená a dojemná jízda…

Robin Williams jako otec, který je pro čas strávený se svými dětmi ochoten udělat ledacos byl excelentní, není divu, že Táta k sukni patří k jeho nejlepším komediím. Mimochodem na jeho proměně v postarší chůvu spolupracovalo 12 profesionálů, kteří pak za svůj výkon získali Oscara!

Chůva Nanny McPhee

Na vskutku vynikající obsazení láká další chuťovka - britská rodinná komedie Kouzelná chůva Nanny McPhee. Paní McPhee představuje brilantní Emma Thompson a do rodiny ovdovělého majitele neprosperujícího pohřebního ústavu (Colin Firth) přichází s jasným posláním - usměrnit jeho nezvedená děcka.

Zlobiví potomci jednak ohrožují tatínkovu budoucnost, druhak “oddělali” už několik chův. Jenže McPhee není chůva jen tak ledajaká chůva - umí čarovat a děti si na ní nepřijdou! Perlička: Hlavní hrdinka Emma Thompson je i autorkou scénáře - a psala ho dlouhých 9 let. Námaha se vyplatila, snímek balancující na hraně rodinné komedie a fantasy uspěl.

Kouzelný svět Marry Poppins

Nejvýdělečnější film roku 1965, svého času nejdražší film studia Walt Disney, role která Julii Andrews vynesla Oscara. O čem že je řeč? O chůvě Mary Poppins, která byla splněným snem dětí v jedné rodině! Celkem tento “majstrštyk” získal 13 oscarových nominací, a z toho byly proměněny čtyři - kromě Andrews byl Oscar ještě za hudbu, skvělé vizuální efekty a nejlepší píseň.

Sledujte americký thriller Dokonalá chůva na Prima LOVE v neděli ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.