Dokonalý pár: Jak se na rande připravuje muž?

V reality show Dokonalý pár hledáme ženicha pro krásnou brunetu Paige. Paige je otevřená světu a hlavně tomu, aby našla toho pravého. Show je právě v polovině a Paige začíná mít své oblíbence. S jedním cowboyem už dokonce loví aligátory...

Paige si pomalu, ale jistě vybírá své nejoblíbenější muže, u kterých by mohla nechat své sdce.

Po posledním vyřazování zbylo ve vile sedm mladíků. Čtyři venkované a tři muži z velkoměsta. Můžete sledovat chvíle marnivosti, ale i pravé přátelství.

Co si muži myslí o Paige?

Shaun má s Paige další rande. Bubba si o něm myslí, že je sice arogantní hňup, ale rovný chlap, a proto dostal opět příležitost. Podle Bubby Paige hledá někoho, jako jsou oni dva. Někoho, kdo nelže a jedná na rovinu. Shaun si Bubby váží. Uvědomuje si, že jsou v podstatě stejní. Jen s jedním rozdílem. Jeden je z města a druhý z venkova.

Příprava na rande s Paige? Solárko a obočí!

Před schůzkou s Paige si Shaun ještě dojde na solárko a upraví si obočí. Na sobě má elegantní oblek i boty. Má se s Paige vypravit na vznášedle do bažin za aligátory a pavouky. Jelikož už ho Paige trochu zná, tušila, že nezvolí správné oblečení, proto připravila maskáče. Shaun se celému štábu přiznal:

Je jediná žena na světě, kvůli které jsem ochoten takovou hrůzu obléknout. A navíc se chovat jako venkovan.

Paige vezme Shauna doprostřed bažin. Chtějí si vychutnat západ slunce, ale hrozně to tam páchne. Je jim spolu tak dobře, že se líbají. Paige se těšila na aligátory, což Shaun využil jako svou šanci a jednoho chytil.

Po návratu do vily spolubydlící nemohou uvěřit svým očím. Shaun v maskáčích!

Podívejte se v úterý na to, jak se Shaunovi dařilo chovat se jako typický americký Jižan! Na Prima love v 17.55!!

Co vám uteklo v minulém díle? Na to se podívejte tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.