Doktorka Quinnová bude léčit na Prima LOVE

Jedna z prvních seriálových lékařek v hlavní roli uměla divákům srdce vždy zahřát. Doktorka Quinnová přichází 11. 1. na Prima LOVE s dvěmi epizodami denně po 18. hodině.

Dobře vychovaná mladá žena a vzdělaná doktorka Michaela „Mike” Quinnová se po smrti otce přestěhuje z „civilizovaného” Bostonu na Divoký západ. V městečku Colorado Springs, kde čekali muže, vyvolávají její východní přízvuk, oblečení i názory mnoho rozruchu. Volnomyšlenkářská doktorka bojuje nejen s nemocemi a zraněními, ale i s předsudky, sexismem, náboženským fanatismem a špatným svědomím pracující matky. Jenže doktorce Quinnové žádná nepřízeň osudu ani život na hranici civilizace vaz rozhodně nezlomí.

Mladá, odhodlaná a odvážná doktorka Michaela „Mike” Quinnová (Jane Seymour) se po smrti otce přestěhuje z „civilizovaného” Bostonu na Divoký západ. Otevře si praxi v městečku Colorado Springs a bojuje každý den nejen se zákeřnými nemocemi a krvavými zraněními, ale i s předsudky, sexismem, náboženským fanatismem a špatným svědomím pracující matky. Mike Quinnová je rozenou bojovnicí, ale ani vzdělání nepřipravilo dobře vychovanou ženu z bohaté rodiny na život na hranici civilizace.

Quinnová bude bojovat proti společenským stereotypům

Místní lidé jsou drsní stejně jako počasí a její přízvuk, oblečení ani názory se mezi ně vůbec nehodí. Co hůř, obyvatelé městečka očekávali doktora – a ne volnomyšlenkářskou ženu odkudsi z východu. Nezlomná doktorka Quinnová se přesto dokáže prosadit i navzdory nepříznivému osudu a postupně přesvědčuje okolí, že jí žádný Divoký západ vaz rozhodně nezlomí. Jako jedna z prvních doktorek na americkém západě, matka, a nakonec i manželka se výrazně podepíše na životech všech v Colorado Springs.

Doktorku Quinnovou můžete sledovat od 11. 1. každý den v 18.10 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.