Doktorka z Dixie. Drsná kariéristka odjíždí za trest do maloměsta léčit, aby se jí změnil život

Rachel Bilson, brunetka a idol chlapeckých srdcí, kterou znáte ze seriálu O.C., přijíždí do maloměsta jako mladá lékařka, které výrazně schází empatie k pacientům. Být lidská je jedna z mnoha schopností, co ji sympatické městečko naučí. Kromě toho se sličná doktorka pokusí najít lásku a přátelství, emoce, které jí byly do té doby zcela cizí. Doktorku z Dixie budete mít možnost vidět od 2. 9. v 15.05 na Prima LOVE.

Americký seriál Doktorka z Dixie nabídne na kanálu Prima LOVE zábavu, ale i romantiku v podání Rachel Bilson.

Zoe (Rachel Bilson) má sen stát se lékařkou v oboru kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi.

Zoe odjíždí do malebného městečka Bluebell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje, ačkoliv musí bojovat s usedlíky z města, které si ji na první pohled příliš nezamilovalo. Není se čemu divit, Zoe je drsná a s lidmi neumí příliš dobře komunikovat.

Bluebell je město jako malované. Nechybí v něm bar, kde se místní scházejí, jenž vlastní pohledný a prostořeký majitel, který má se Zoe velice specifický vztah. Zoe si nakonec pronajme domek u místního mladého starosty, který má problémy s tajnou láskou. O problémech koneckonců něco tuší i Zoe. Ta bude svědkem rozpadu vztahu jedné z nejoblíbenějších zdejších dvojic a přežití v Bluebellu jí to rozhodně neulehčí.

Hvězda O.C. a její osobní život

V seriálu Doktorka z Dixie ztvárnila hlavní postavu tvrdohlavé Zoe, ale svět Rachel Bilson zná už od roku 2003, kdy se chopila jedné z hlavních rolí teenage seriálu O.C. Její seriálový charakter prý nebyl nepodobný osobnosti mladé Rachel, jež v útlém mládí nepatřila mezi hodné holčičky. Podle jejích slov bylo její dospívání hodně divoké, všechno ale změnila vážná autonehoda, kdy se budoucí herečka dostala na několik dní do kómatu. Rachel Bilson po traumatickém zážitku začala brát vlastní život o něco vážněji.

Její osobní příběh kopíruje ten pracovní, od roku 2003 do roku 2006 chodila se svým hereckým partnerem Adamem Brodym, s kterým si zahrála pár i v televizní show O.C. O rok později se potkala při natáčení filmu Jumper s hercem Haydenem Christiansenem, kterému v roce 2014 porodila dceru. Dlouholetý pár se bohužel v roce 2017 rozešel.

Rivalka Doktorky z Dixie je topmodelka z módní éry heroine chic

Rivalkou seriálové Zoe v Doktorce z Dixie se stane herečka a bývalá topmodelka Jaime King. Tu poznáte jako ambiciózní blondýnku Lemon Breeland s akurátním vystupováním, které chaotická lékařka Zoe udělá v lecčems čáru přes rozpočet. Jaime King se stala úspěšnou modelkou na začátku devadesátých let už ve čtrnácti letech. Pár let na to už fotila pro časopisy jako je Vogue, Harper´s Bazaar, chodila přehlídky pro Chanel a Dior a uváděla MTV pořad "House of Style".

Její rachitické tělo společně s nástupem ikony Kate Moss přineslo módní vlnu tzv. heroine chic. V půlce devadesátých let jste tak na mole mohli vidět manekýnky, jejichž vzhled rozhodně nepůsobil zdravě. K tomuto tématu stačí dodat už jen to, že Jaime King byla opravdu více jak pět let závislá na heroinu. Dnes je několikanásobnou matkou, manželkou a nejlepší kamarádkou zpěvačky Lany Del Rey a Taylor Swift.

Sledujte Doktorku z Dixie na Prima LOVE od 2. 9. v 15.05!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.