Drahá tchyně, Jindřiška a vlastně celá rodina skončí pod mostem!

Další díl sitcomu Drahá tchyně je tu, respektive "přifrčí" na obrazovky televize Prima v úterý ve 21.35. Vězte, že atmosféra bude pořádně hustá. Vypadá to totiž, že všichni skončí jako bezdomovci! Inu, podívejte se už teď na naše video.

I tak banální věc jako vyluxovat obývací pokoj se jistým osobám může jevit jako úkol naprosto neřešitelný. A jak si můžete domyslet, právě do této kategorie lidí se řadí i "drahá tchyně" Květa.

Když ji tedy Jindřiška poprosí, aby jí v péči o domácnost trochu vypomohla, zatímco ona sama jako jediná vydělává na chod rodiny, je na problém zaděláno. Květa přece vysavač do ruky nevezme!

Tím se ale rozjíždí daleko zapeklitější problém, protože přes pohozený vysavač zakopne Josef a vyvrkne si nohu. No dobrá, říkáte si, jak tohle všechno ale souvisí s tím, že by snad měli ztratit střechu nad hlavou? To se dozvíte až v úterý večer od 21.35 na Primě. Na to, jak ale jejich bezdomovecký život vypadá, to se můžete mrknout už teď:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.