Seriály a filmy

27. srpna 2019 11:00

Jana Mrákotová

Krimi maraton: Přehrajte si celý seriál TEMNÝ KRAJ zdarma online v archivu Prima.cz

Celou první i druhou sezonu seriálu TEMNÝ KRAJ pro vás nyní máme komplet a zdarma k přehrání online. Sledujte Petra Kraje a další hrdiny oblíbeného seriálu, kdykoliv na ně dostanete chuť.

Petr Kraj celé dvě televizní sezony vyšetřoval brutální zločiny. Ani v té druhé, která v sobotu v televizi skončila, nebyla nouze o dramatické události plné napětí. Vše se odehrává na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami.

Osudy Petra Kraje a dalších protagonistů seriálu TEMNÝ KRAJ I a II si můžete přehrát online v archivu iPrima:

Petr Kraj, elitní kriminalista a odborník na sériové vraždy, nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět kolegy z krajského oddělení Blahouta ve druhé sezoně seriálu pustil do objasňování nedořešené vraždy recidivisty Ulricha, ve které Petr figuroval jako svědek. Navzdory času, podlomenému zdraví, novým pracovním povinnostem a výzvám v Praze dál zůstává na své zchátralé faře na venkově spolu se svým psem Egonem.

Pouští se nejen do riskantního vyšetřování, ale zároveň svým kolegům z kriminálky pomáhá řešit nové případy sériových vražd.

Našli jste v seriálu TEMNÝ KRAJ podobnost s případem některého ze skutečných sériových nebo masových vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy.

Nejasností je mnoho a ne každý vítá, že Petr chce případ znovu otevřít. Nečekanými odhaleními ve svém pátrání zamíchá vztahy a osudy všech kolem sebe a v ohrožení se náhle ocitá nejen on sám, ale dokonce i jeho práce u policie a reputace.

V archivu iPrima.cz můžete sledovat zdarma online také celý krimiseriál Polda!

Připomeňte si NEJ scény seriálu TEMNÝ KRAJ:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.