Seriály a filmy

27. srpna 2019 11:00

Jana Mrákotová

Krimi maraton: Přehrajte si celý seriál TEMNÝ KRAJ zdarma online v archivu Prima.cz

Celou první i druhou sezonu seriálu TEMNÝ KRAJ pro vás nyní máme komplet a zdarma k přehrání online. Sledujte Petra Kraje a další hrdiny oblíbeného seriálu, kdykoliv na ně dostanete chuť.

Petr Kraj celé dvě televizní sezony vyšetřoval brutální zločiny. Ani v té druhé, která v sobotu v televizi skončila, nebyla nouze o dramatické události plné napětí. Vše se odehrává na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami.

Osudy Petra Kraje a dalších protagonistů seriálu TEMNÝ KRAJ I a II si můžete přehrát online v archivu iPrima:

Petr Kraj, elitní kriminalista a odborník na sériové vraždy, nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět kolegy z krajského oddělení Blahouta ve druhé sezoně seriálu pustil do objasňování nedořešené vraždy recidivisty Ulricha, ve které Petr figuroval jako svědek. Navzdory času, podlomenému zdraví, novým pracovním povinnostem a výzvám v Praze dál zůstává na své zchátralé faře na venkově spolu se svým psem Egonem.

Pouští se nejen do riskantního vyšetřování, ale zároveň svým kolegům z kriminálky pomáhá řešit nové případy sériových vražd.

Našli jste v seriálu TEMNÝ KRAJ podobnost s případem některého ze skutečných sériových nebo masových vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy.

Nejasností je mnoho a ne každý vítá, že Petr chce případ znovu otevřít. Nečekanými odhaleními ve svém pátrání zamíchá vztahy a osudy všech kolem sebe a v ohrožení se náhle ocitá nejen on sám, ale dokonce i jeho práce u policie a reputace.

V archivu iPrima.cz můžete sledovat zdarma online také celý krimiseriál Polda!

Připomeňte si NEJ scény seriálu TEMNÝ KRAJ:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.