Seriály a filmy

10. března 2015 10:45

Gabriela Gabrielová

Dva špičkoví agenti a jedna žena. To je válka!

Randit se dvěma muži najednou je vždycky tak trochu hra s ohněm. Nikdy nevíte, do kterého se nakonec zamilujete, pořád srovnáváte. Lauren ve filmu Tohle je válka navíc netuší, že její dva nápadníci se velmi dobře znají. A o ženu svých snů hodlají pořádně zabojovat.

Lauren (Reese Witherspoon) má zlomené srdce, opustil ji snoubenec a ona se snaží potkat někoho nového na internetové seznamce. Ozve se jí sympaťák Tuck (Tom Hardy), který má za sebou taky bolavý rozchod. Je jim spolu dobře. Jenže pak Lauren náhodou v obchodě narazí na hezouna FDR Fostera (Chris Pine), který s ní začne flirtovat a jí je to příjemné. Ačkoli o to moc neusilovala, shodou náhod skončí na rande i s ním. Cítí se zmateně, že se schází se dvěma muži najednou. Celé se to ovšem zamotá hlavně proto, že oba muži jsou parťáci, kamarádi a špičkoví agneti CIA zároveň. A nebyli by to muži, aby si z té situace neudělali soutěž.

Tuck a FDR se dohodnou, že Lauren nic neřeknou a prostě ji nechají vybrat, kterého z nich bude chtít. Podmínka je, že žádný z nich nebude s Lauren spát. Jenže ukáže se, že ze žárlivosti nikdy nenechají rande toho druhého proběhnout v klidu. Jeden neúprosně škodí druhému a naopak. To všechno za účasti špičkové techniky, kterou mají k dispozici jen agenti CIA. Jak se zamotaný trojúhelník vyřeší? Kdo zůstane s Lauren a kdo půjde z kola ven? A vydrží klučičí přátelství i takovouhle zkoušku?

Velmi příjemnou akční romantickou komedii Tohle je válka! musíte vidět! V pátek ve 20.15 hod. na Primě!

Těšte se na:

1. Jako vždy nádhernou Reese, která rozhodně nevypadá jako maminka dvou dětí

2. Výbornou chemii mezi Tomem Hardym a Chrisem Pinem, kteří jeden druhému fakt nic nedarují

3. Happy end! Konec dobrý, všechno dobré, a to pro všechny tři zúčastněné

Co vás zajímá:

• Herečka Reese Witherspoon, o niž ve filmu bojují dva extra sexy muži, je ve skutečnosti z celé herecké trojice nejstarší. Tom Hardy je mladší o rok. A úplný zajíček je Chris Pine. Od Reese ho dělí dokonce čtyři roky.

• Diváci milují podobné hollywoodské jednohubky. Rozpočet 65 milionů se hravě zaplatil z celosvětových tržeb přesahujících 156 milionů dolarů.

• Filmoví hnidopiši si zase jednou přijdou na své. Zkuste se například soustředit na některé záběry a Reesiny vlasy, střih od střihu se mění. Anebo na řazení džípu použitého v závěrečné scéně. Jednou jde o automat, po střihu je to auto s klasickým řazením.

• Tom Hardy mluví s anglickým přízvukem a původně se uvažovalo, že bude předabován. Pak ale někomu přišlo, že i agent CIA může mít neamerický přízvuk a hlas Toma Hardyho zůstal. Je osvěžující slyšet britskou angličtinu.

• Oba hlavní herci mají výrazné rysy a objevili se ve startrekovských filmech. Hardy ve Star Trek: Nemesis (2002), Chris Pine hrál kapitána Kirka ve Star Treku z roku 2009.

• Aby zůstalo napětí mezi hlavní trojicí herců zachované, natáčely se dva konce. V jednom se Lauren rozhodne pro Tucka, ve druhém pro FDR Fostera. Tak hádejte, který konec zůstal?

(tek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.