Emma Drobná bude předskokankou autorky hitu Lost on you tento čtvrtek v Bratislavě!

Do koncertu americké hvězdy LP zbývá pouze jeden den. Už ve čtvrtek ve 27.6. slovenští a čeští fanoušci uvidí dvě netradiční zpěvačky. Spolu s americkou písničkářkou LP se představí i vítězka Super Star Emma Drobná!

Emma Drobná patří mezi najvětší talenty současné slovenské hudobní scény. Její hity Words či Smile patří mezi najhranější skladby ve slovenských rádiích. Emma sa zviditeľnila víťězstvím v Československá SuperStar v roce 2015, v roce 2017 vydala prní autorské album, ktoré patří mezi najprodávanější slovenské nahrávky. Fanoušci ji mohou pravidelně vidět na koncertech či vystoupeních v televizi, koncert LP je pro ni však jedinečnou událost: „Jsem veľmi poctěná. LP uznávam jako osobnosť a umelkyni. Zároveň vnímám tento koncert jako uměleckou výzvu a zodpovědnost, abych podala jako zpevačka a umelkyně ten najlepší výkon. Teším se!“ prozradila Emma Drobná.

LP a její nové album Heart to mouth

Ve čtvrtek 27.6. LP přijíždí poprvé do Bratislavy, která nejnovější desku uslyší poprvé. Deska Heart to mouth je otevřená zpověď osmatřicetileté muzikantky o jejích vztazích se ženami, lásce, tužbách, ale i o životních zklamáních, za které často může její život na cestách.

"Když přistoupím k mikrofonu a začnu zpívat, cítím přímé spojení mezi srdcem a ústy," vysvětluje název desky zpěvačka. "Nemusím nic předstírat, můžu se projevit naplno, mám tvůrčí svobodu. Nemusím nikoho žádat o povolení, abych byla tou, kterou chci být," vysvětluje LP.

Vstupenky na koncert sú k dispozícii v sieti Ticketportal, alebo na webe www.ticketportal.sk.

Sdílejte článek
Štítky LP

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.