Seriály a filmy

20. června 2018 10:54

Eva Longoria se konečně dočkala! Ve svých 43 letech se stala maminkou

A je to tu! Z herečky Evy Longorii (43) je novopečená maminka. Krásce a jejímu muži Josému Bastónovi (50) se po dlouhém čekání narodil chlapec. Dítko přišlo na svět 19. června v jedné z nemocnic v Los Angeles. Rodiče pojmenovali synka Santiago Enrique Bastón. Gratulujeme!

‚‚Jsme tak šťastni! Co víc jsme si mohli přát,‘‘ nechala se okamžitě slyšet nadšená Longoria. O jejím těhotenství se začalo mluvit koncem loňského roku a dítě přišlo na svět s pořádným zpožděním. Všichni se chystali na porod už koncem května, chlapec se ale rozhodl, že se na něj bude čekat. Zdá se, že herecké manýry už Santiago má!

Eva se nechala hodněkrát slyšet, že se na novorozence připravuje velmi pečlivě. Kupovala si mnoho ‚‚těhotenské‘‘ literatury a pravidelně navštěvovala přípravné kurzy rodičovství. ‚‚O mateřství vůbec nic nevím, ale mám hrozně moc přítelkyň a příbuzných, které děti mají. Proto se snažím nastudovat a získat co nejvíce informací.‘‘

Během svého těhotenství si herečka, která před nedávnem získala svou hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu, nedopřála odpočinku a byla v pracovním módu až do poslední chvíle. Účastnila se všelijakých společenských událostí, pilně natáčela a byla plná sil a energie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.