Eva Perkausová včera oslavila pět let na obrazovce TV Prima! Takhle šel čas s oblíbenou moderátorkou

Moderátorka Eva Perkausová dnes slaví výročí na obrazovkách televize Prima. Poprvé se divákům představila přesně před pěti lety, 7. září 2015, kdy se stala tváří TOP STAR magazínu, ve kterém informovala o dění v showbyznysu.

„To není možné, že dnes je to už pět let! Uteklo to neskutečně. Když jsem nastupovala na Primu, bylo mi 21 let. Za tu dobu jsem načerpala nespočet zkušeností, za které Primě vděčím,“ říká Eva Perkausová.

Od roku 2018 s Romanem Šebrlem

Od března 2018 usedala po boku Romana Šebrleho před kamery hlavní zpravodajské relace VELKÉ ZPRÁVY. „Je to cesta, která mě posunula dopředu nejen jako moderátora, ale i jako člověka. Moderovala jsem jak společenské magazíny, tak i hlavní zpravodajskou relaci. Takové zkušenosti vám už nikdy nikdo nevezme,“ bilancuje moderátorka, která s příchodem nové zpravodajské stanice CNN Prima NEWS uvádí pořad SHOWTIME.

„Práce v televizi mě stále nejen baví, ale hlavně i naplňuje. A kdybych dostala tu příležitost, tak se cítím na dalších 100 let vysílání,“ směje se a doplňuje, že slavit v plánu nemá. „Žádná oslava mé pětiletky nebude i vzhledem k tomu, jaké smutné zprávy o smrti skvělého režiséra Jiřího Menzela v SHOWTIME aktuálně máme.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.