EXKLUZIVNĚ: Podívejte se na medailonky hlavních postav seriálu Slunečná!

Nový seriál televize Prima Slunečná míří na televizní obrazovky. V televizi ho poprvé uvidíte v sobotu 11. ledna. Už teď se ale můžete prostřednictvím kratších videoklipů seznámit s jeho hlavními postavami.

Statek Na Slunečné je místo, kde žije Týna Popelková a její blízcí. Po smrti tatínka Martina jí zbývají už jen její přátelé, kteří jí na statku vypomáhají – Julie, Běta, Róza, Tony, Tom a profesor jsou jí kupodivu bližší než vlastní sestra Sylva.

Podívejte se na medailonek Týny:

Statek je známý nejen jako dobrý podnik, kde se najíst nebo zastavit na pivo, proslavené jsou i místní kozí sýry, které Týna vyrábí. A právě tyhle sýry od ní kupuje Ála Konvičková, místní podnikatelka.

Seznamte se s Álou ve videu:

Slunečná ale není jen statek, ale i celá vesnice, kde je starostou Franta Vacek. I když ale obec vede výborně, u něj doma se vše odehrává pod taktovkou jeho ženy Lídy.

Podívejte se na její medailonek:

Druhá dějová linka seriálu Slunečná se neodehrává na venkově, ale ve městě, a ústřední roli hraje Janek, mladý a úspěšný podnikatel, který je zvyklý vždy dosáhnout na vytyčený cíl. Mnohdy bez ohledu na okolnosti.

Sledujte video, které Janka představuje:

V solárním byznysu nicméně Janek nepodniká sám, ale se svým bratrancem a nejlepším kamarádem Romanem, kterého vám představí následující video:

Jankovou pravou rukou je jeho sekretářka Hana, která mu pomáhá řešit všechny možné osobní i pracovní problémy a je tak trochu jeho náhradní maminkou

Podívejte se na medailonek Hany:

Janek Linhart senior, Jankův otec, je stejně jako Janek úspěšný byznysmen, který si z ničeho nedělá hlavu. Teď to ale vypadá, že bude muset synovi pomoci...

Seznamte se s ním ve videu k seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte poprvé v sobotu 11. ledna ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.