Exkluzivní video: Maďarští tanečníci z Talentu tančí bez hudby a jdou rovnou do finále

Taneční show, kterou jste ještě neviděli! To jsou maďarští tanečníci, kteří tančí bez hudby. Jejich tanec je tak úchvatný, že porota neváhá a posílá je rovnou do finále. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Talentu. Ten můžete vidět ve 20.15 na Primě.

Jiřina Bohdalová během pátečního dílu Česko Slovensko má talentu nastoupí jako porotkyně. Diana Mórová musela tento díl na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu v podobě nestárnoucí Jiřiny Bohdalové. A budou se dít věci!

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Česko Slovensko má talent a tanečníci bez hudby

Páteční díl předvede nestárnoucí komediální talent Jiřiny Bohdalové. Ta, stejně jako ostatní porotci rozhodně nečeká návštěvu z východu, která by je nechala beze slov. Maďarští tanečníci tančí bez hudby, jsou moderně oblečení a snaží se zachránit kavkazký tanec. Jak se jim daří?

Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu:

Silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, vám určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

Sdílejte článek
Štítky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.