Exkluzivní video: Maďarští tanečníci z Talentu tančí bez hudby a jdou rovnou do finále

Taneční show, kterou jste ještě neviděli! To jsou maďarští tanečníci, kteří tančí bez hudby. Jejich tanec je tak úchvatný, že porota neváhá a posílá je rovnou do finále. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Talentu. Ten můžete vidět ve 20.15 na Primě.

Jiřina Bohdalová během pátečního dílu Česko Slovensko má talentu nastoupí jako porotkyně. Diana Mórová musela tento díl na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu v podobě nestárnoucí Jiřiny Bohdalové. A budou se dít věci!

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Česko Slovensko má talent a tanečníci bez hudby

Páteční díl předvede nestárnoucí komediální talent Jiřiny Bohdalové. Ta, stejně jako ostatní porotci rozhodně nečeká návštěvu z východu, která by je nechala beze slov. Maďarští tanečníci tančí bez hudby, jsou moderně oblečení a snaží se zachránit kavkazký tanec. Jak se jim daří?

Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu:

Silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, vám určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

Sdílejte článek
Štítky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.