Filmařina je řehole. Podívejte se na natáčení Jedlíků a pochopíte

Udržet kamennou tvář v komické situaci, to chce profíka. A i pro zkušeného herce to může být oříšek. Schválně se na jedno takové natáčení podívejte v našem videu. Jak to nakonec dopadlo, se dozvíte v novém filmu Tomáše Magnuska Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Zajděte si na něj do kina od 2. května.

O filmu Jedlíci aneb Sto kilo lásky už jsme dříve psali. Příběh několika tlouštíků a jejich snah zhubnout si určitě najde v publiku své fanoušky. Kdo by se nesžil s postavou Lenky (Dádou Patrasovou), kterou opustil manžel kvůli mladší, štíhlejší milence? Nebo s Tomášem, plastickým chirurgem, který by spíš sám potřeboval "trošku oříznout"?

Na trailer Jedlíků se podívejte TADY, a kdyby vás zajímalo, jak se své role zhostila Dáda Patrasová, koukněte se SEM.

Teď pro vás ale máme specialitku přímo z natáčení, kterou nikde jinde neuvidíte! Vysvětlit, jak funguje plastika prsou, je tváří v tvář odhalené hrudi po čertech složitá záležitost, s níž může mít problém i ostřílený profík, jakým Tomáš Magnusek určitě je.

Film Jedlíci aneb Sto kilo lásky má v kinech premiéru 2. května.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.