Gilmorova děvčata dnes slaví 18 let! Jak vypadají herci a herečky seriálu teď?

Přesně 5. října se začala vysílat Gilmorova děvčata. Fenoménální televizní seriál slavil úspěch hlavně kvůli tomu, že zachytil nevšední vztah mezi matkou a dcerou. Kromě toho si diváci zamilovali i velice originální postavičky z lokace hlavních postav, Stars Hollow. Jak vypadají herci a herečky teď?

Gilmorova děvčata Lorelai a Rory prožila na televizní obrazovce kus života. Svobodná matka Lorelai má na začátku první série „něco přes třicet”. Když se seriál začal vysílat, herečce Lauren Graham bylo právě 34 let. Dospívající Rory má na začátku přesně 16 let. Herečce Alexis Bledel bylo ve stejné době necelých dvacet. V rolích Gilmorových děvčat strávily následujících sedm let.

Rory a Lorelai dnes

Po Gilmorových děvčatech si Lauren Graham poprvé zkusila herectví na Broadwayi a na několik let se přesunula do obsazení seriálu Famílie. Zkušenosti ze života nejen na place oblíbeného seriálu shrnula v autobiografii Rychleji mluvit nedokážu. Objevuje se v menších filmech a věnuje se psaní scénářů.

Alexis Bledel spolupracovala s Robertem Redfordem na historickém dramatu Konspirátor a objevila se po boku Katherine Heigl v romantické komedii Jenny se vdává. V roce 2017 se objevila ve vedlejší roli oceňovaného seriálu Příběh služebnice a získala cenu Emmy.

JSOU PŘEDSTAVITELKY RORY A LORELAI KAMARÁDKY, NEBO SE NESNÁŠEJÍ?

Jak vypadají sokové v lásce dnes?

Úspěch mají i všichni tři herci, kteří se postupně objevili v Gilmorových děvčatech jako mladí a pohlední hrdinové ve vztahu s Rory. Jared Padalecki je už 13 let hvězdou oblíbeného seriálu Lovci duchů.

Milo Ventimiglia znovu zaujal v Hrdinech a za roli v současném dramatickém seriálu This Is Us byl už dvakrát nominovaný na Emmy. Matt Czuchry byl hlavní mužskou hvězdou oblíbené Dobré manželky a momentálně hraje ve „vlastním“ seriálu Doktoři.

Nehvězdnější osoba z Gilmorových děvčat, která dobyla Hollywood

Největší hvězdou z původního obsazení Gilmorových děvčat se stala Melissa McCarthy. Představitelka Sookie zabodovala v seriálu Mike a Molly a v hollywoodských komediích Ženy sobě, Drsňačky nebo Špión.

Za Ženy sobě byla nominována na Oscara. Od roku 2011 je takřka každoročně nominována na cenu Emmy – a dvakrát uspěla. Blýskla se také v komediálním pořadu Saturday Night Live, kde s velkým ohlasem parodovala Seana Spicera, tehdejšího mluvčího amerického prezidenta. Kromě herectví se věnuje filmové produkci a píše scénáře.

VÍCE SE O PRÁCI MELISSY MCCARTHY DOZVÍTE TADY


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.