Hanku Zagorovou trápí anonym. TOP STAR zjišťoval, co je zač

TOP STAR magazín, studnici ověřených informací nejen ze světa českého showbyznysu, sledujte v pondělí ve 21.30 na Primě.

1. DŮM BLANKY MATRAGI

Opravdu Blanka Matragi nechala zbourat pražskou vilu na Ořechovce? Co si o tom myslí sousedi? A čím se hájí sama návrhářka, se kterou TOP STAR magazín mluvil?

2. KRAINOVÁ VYDĚLÁVÁ PŘES SYNA

Simona Krainová nechtěla dlouhou dobu své syny vůbec ukazovat. Dnes je ale situace jiná. Její syn Max má ve třech letech už první kšeft.

3. BRATŘI NECKÁŘOVI

Dnes spolu tráví každý den a Honza se o Vaška stará maximálně. Byly ale i doby, kdy jeden druhému nemohli přijít na jméno.

4. BLANAROVIČOVÁ SE SESTROU

Yvetta Blanarovičová exkluzivně se svojí sestrou Sašou odkrývají 13. komnatu jejich dětství.

5. PETRA ČEPKOVÁ

Když se na pohřbu textaře Zdeňka Rytíře objevila černovlasá žena, vzbudila velký zájem médií. Nevlastní dcera Zdeňka Rytíře je totiž Petra Čepková. Dcera slavného herce Petra Čepka.

6. KALIVODOVÁ – POTRAT A NÁDOR

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová měla rok 2013 plný zvratů. Potrat a zdravotní problémy po operaci nádoru. Exkluzivní zpověď.

7. ZAGOROVÁ A ÚCHYL

Hana Zagorová dostává anonymní dopisy od ženy, která se podepisuje jako její dcera. Kdo je tajemná Jana Koťátko?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.