Herci seriálu Slunečná v Máme rádi Česko: Co vyvolá konflikt mezi Prachařovými?

Již tradičně vám přinášíme ukázky z dalšího dílu zábavného pořadu Máme rádi Česko, v němž na vás čekají nejen herci seriálu Slunečná, ale i rodinná pře mezi otcem a synem a dramatické finále, které nečekaně vyvrcholí hrozbou násilí.

V týmu Jakuba Prachaře bude soutěžit Lucie Benešová, Lukáš Langmajer a Roman Tomeš, proti nim se pod vedením kapitána Vojty Kotka postaví David Prachař, Eva Decastelo a Denisa Nesvačilová. Všechny zmíněné herce diváci dobře znají z oblíbeného seriálu Slunečná, který běží na obrazovkách televize Prima každé úterý a čtvrtek večer.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Soupeři otec a syn – Kuba a David Prachařovi

Jako soupeři se tak představí otec a syn – Kuba a David Prachařovi, což povede k mnoha vtipným situacím. Hned v úvodu se moderátor Libor Bouček zeptá, jestli je David jako „koproducent díla“, kterým je myšlen právě Jakub, spokojen s tím, jak tento „diamant“ vybrousil a jak se jeho „dílu“ vede. Dočká se poměrně netradiční odpovědi: „Já ho mám rád jako kuchaře, hlavně protože já vaření nesnáším, a Kuba vždycky, když přijede, tak nám vaří, takže to je super.“ To samozřejmě nenechá chladným Jakuba, který na to reaguje: „Jsem rád, že aspoň kvůli něčemu si mě zvou,“ a pokračuje: „K Vánocům já třeba dostanu dvě kila kližky, ale hned mi řeknou, abych to zpracoval. Takovej dárek nedárek.“

Do sporu se kapitán červeného týmu a seriálový Leoš Kratina dostanou hned několikrát. Poté, co si Kubův tým nevzpomene na jméno trenéra fotbalové Slavie Praha, což Davida Prachaře jako skalního fanouška vytočí, dokonce Kubu vyzývá, aby na svůj post kapitána rezignoval. „To nejde, Kubo, vzdej to! Ty bys měl skončit jako kapitán. I pan Kalousek odešel prostě, tak na tobě je odejít.“

Do křížku se dostanou i v momentě, kdy tým Vojty Kotka v hádání zašifrovaných písniček nesprávně označí interpreta jednoho z největších hitů roku 2019. „Jak hned jásají… Tady se lidi spletou a ty se můžeš zbláznit,“ kárá David svého syna. „Místo toho, že mě necháš vařit, kdybys se mnou hrál člobrdo, tak bys pochopil…,“ směje se Kuba.

Osudná záměna

Kubovi se ale jeho vysmívání vymstí ve chvíli, kdy při hádání názvu města ze slovní přesmyčky mačká tlačítko tak zuřivě, až z něho vypadnou některé jeho části, správnou odpověď ale neví ani na druhý pokus. Před jeho urputností v mačkání ho varuje Vojta Kotek: „Na to opravdu pozor, protože mně třeba ta věc připomíná ňadro, a já jsem včera přišel domů a byl jsem hodně vehementní…“ Kuba na to reaguje: „Já jsem včera přišel domů a nic mi tam ňadro nepřipomínalo!“ a dál pokračuje v dumání nad tajenkou.

Kuba Prachař zuřivě mačká tlačítko

Na závěr nás čeká vyrovnané finále, kdy oba týmy získají po posledním zatočení na kole štěstí stejný počet bodů. Dochází tak znovu k rozhodnutí pomocí opětovného točení, které o fous skončí ve prospěch Kuby Prachaře. To už ale smolař Vojta nevydrží a po nervydrásajících posledních vteřinách odhazuje port a odchází naštvaně pryč ze studia. Nakonec se vrací zpět se židlí v rukách a začne s ní honit svého šťastného protivníka Kubu.

Vojta Kotek honí se židlí v rukách Kubu Prachaře

Na celý díl se můžete těšit již tento pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.