Sýry z farmy Slunečná lze prý použít jako tkaničky. A ty od Marka Lambory?

Tyto informace se zaručeně nikde jinde nedoslechnete! Páteční díl show Máme rádi Česko ovládnou herci oblíbeného seriálu Slunečná a dojde i na ochutnávku a hodnocení produktů biofarmy Slunečná.

Moderátor show Libor Bouček chvíli přemýšlel, zda má nějak charakterizovat nabídku pohoštění před hrou s explodovací krabicí. S ohledem na sestavu soutěžících se nabízí téma původu jednotlivých surovin a jejich výrobce.

Občerstvení z biofarmy Slunečná

Vojta Kotek má o produktech jasno: „To jsou všechno z tý biofarmy Slunečná, ne?“ V tom ho utvrdí sympatická herečka Lucie Benešová, kterou diváci znají jako servírku Rózu. „To vyrábíme, ano.“ Ta má jako jediná z celého osazenstva na stole připravenou sklenici s bílým vínem. „Víno, alespoň jedné barvy, nám prokazatelně došlo,“ komentuje Libor tuto skutečnost. „No ne, Lucie má ten poslední záchvěv, takzvaně domáčknutý měch,“ reaguje na to znalecky Kuba Prachař.

Ten si vzápětí vybere z nabídky občerstvení splétaný sýr korbáčik. Libor mu tvrdí, že když to rozmotá, může si to namotat do boty a použít jako tkaničku. A jako další bonus uvádí, že na ni může chytit i myš. „A rovnou ji na tom i oběsíš,“ dodává se smíchem Vojta Kotek.

Pánové chtějí sýr od Evy Burešové

Kuba se ale nenechá posměšky soupeře odradit a dál spokojeně přemítá nad produkty z pohoštění. „Jestliže tohle měla Eva Burešová v ruce, kluci…“ mrká na ostatní přítomné pány. „Co je potom ta kulička,“ zkoumá tázavě Vojta malý kus sýra, který ochutnal. „Tu dělal Lambora,“ tvrdí mu přesvědčivě Kuba. Celou diskuzi uzavírá seriálový Leoš David Prachař: „Nepůjdeme do podrobností, pojďme k soutěži.“

Soutěžní show Máme rádi Česko s herci ze Slunečné sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.