Seriály a filmy

9. srpna 2018 09:31

Herec Richard Gere se těší na druhého potomka!

Hollywoodská hvězda Richard Gere (68) se těší se svou novopečenou ženou Alejandrou Silvou (35) na dalšího potomka. Španělská lvice porodí herci děťátko s velkou pravděpodobností v rodném Španělsku, o pohlaví ani měsíci těhotenství se zatím ale nemluví. Nechme se tedy překvapit!

Hvězda filmových pláten Richard Gere se zapsal do povědomí všech žen světa především svou rolí v sentimentálním slaďáku Pretty Woman. Tento zapřísáhlý buddhista a zastánce tibetských práv se seznámil s aktivistkou Alejandrou Silvou, jejich společná vášeň v neziskových organizacích z nich udělala pár a dnes jsou spolu již přes dva roky.

Pro oba aktéry bude dítě v počtu druhé. Silva si před Gerem si vzala magnáta a finančníka Govinda Friedlanda. Roku 2012 mu porodila syna Alberta. Richard Gere se oženil roku 1991 s modelkou Cindy Crawford. S tou se po čtyřech letech rozvedl. Poté si herec odbyl dlouholetou pauzu a v roce 2002 se nechal Richard svázat pouty manželství s herečkou Carey Lowell, která se proslavila svou rolí bondgirl ve snímku ‚‚Povolení zabíjet“. Svazek vydržel celých 14 let.

Se Silvou se herec začal scházet, ačkoli ještě nebyl rozveden s Lowell. Manželé se však k rozvodu odhodlali už dva roky před oficiálním rozvodem v roce 2016. Mučivé vyřizování dokumentů a celého procesu se protáhlo právě na dva roky. Ještě v roce 2000 se dvojici narodil syn Homer, se kterým Gere skvěle vychází.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.