Herečku, která se zamilovala do novináře, uvidíte v neděli na Love

Scarlett Johansson je taková sexy hollywoodská famme fatale. Blonďatá kráska už odmalička hraje v kvalitních filmech, ale nevyhýbají se jí ani role superhrdinek. Nedávno povila syna francouzskému novináři. A vy ji můžete v neděli vidět na Prima love ve filmu V dobré společnosti ve 20.15.

Scarlett Johanssonová (*22. listopadu 1984) patří mezi ty herečky, které vidíte růst a stárnout na filmovém plátně. Známou se stala už jako čtrnáctiletá ve filmu Zaříkávač koní z roku 1998. Tenkrát ji byl hereckým kolegou rovnou Robert Redfort. Jako malá však vystřídala všechny možné herecké hvězdy, jako byl třeba Bruce Willis (Všude dobře, doma nejlíp), stala se i dcerou Seana Conneryho v komplikovaném thrilleru Vražedné alibi. Začátek své kariéry měla nastartovaný velice slibně a v něm také pokračuje.

Kladný kritický ohlas získaly i její výkony ve filmech Přízračný svět, Match Point, Ztraceno v překladu či Dívka s perlou. Za poslední dva jmenované byla dokonce nominovaná na Zlaté glóby. V několika anketách byla označena za nejkrásnější ženu na světě.

Románek s hollywoodskou hvězdou a jeden manžel

Muži jí nadbíhají, v čtyřiadvaceti letech si vzala amerického herce Ryana Raynoldse, s kterým se po třech letech rozvedla. Tvrdí, že muži stojí za povšimnutí až ve chvíli, kdy překročí třicítku. Charismatický herec Benicio Del Toro se také jednomu mužskému časopisu svěřil, že se se Scarlett velice významně potkali ve výtahu. Jejich románek skončil ve chvíli, kdy Scarlett z výtahu vystoupila ve svém podlaží. A Scarlett, ta se nařčení z jednorázového sexu nebránila.

Její vztah s francouzským novinářem uměleckého periodika byl často propírán médii. Scarlett se stáhla z hollywoodského dění, protože žije střídavě v Paříži a v Americe. S Romainem Dauriacem se zasnoubili po devítiměsíční známosti. Nedávno mu herečka povila dceru se starosvětským jménem Rose.

Vy můžete krásnou herečku vidět ve filmu V dobré společnosti na Prima love ve 20.15!

Zde si Scarlett zahraje dceru Dana, ředitele sportovního časopisu, který s příchodem nového majitele přichází o svůj post a musí se učit vycházet s novým nadřízeným. Tím se stal mladý, ambiciózní, ale osamělý Carter, který se zamiluje do jeho dcery… .

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.