Exkluzivní ukázka: Petra Kvitová hostem vánočního speciálu Máme rádi Česko

Vánoční speciál show Máme rádi Česko přivítá tenisovou hvězdu Petru Kvitovou, která je silným článkem červeného týmu Jakuba Prachaře. Má vůbec čas slavit Vánoce? Petra prozradí, jak to má s Vánoci, a kdy se po nich dostává zpět k tréninkům. Nenechejte si ujít premiérový díl oblíbené show v neděli 15. 12. ve 20.15 na Primě.

Petra Kvitová je tentokrát hostem vánočního speciálu show Máme rádi Česko, kde jí uvidíte po boku kapitána Jakuba Prachaře.

Necelý měsíc po Vánocích začíná v australském Melbourne slavný Australian Open, kde nesmí chybět ani jedna z našich nejlepších tenistek. Petra prozradila, že do Austrálie odlétá již 26. prosince. Rodinu si tak užije poměrně málo. Tenisové hvězdy zkrátka nemají čas užívat si cukroví a obložené chlebíčky.

Exkluzivní ukázka: Vánoce Petry Kvitové

Premiérový díl vánočního speciálu zábavné show Máme rádi Česko nepropásněte již tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Na koho se v nedělním premiérovém dílu vánočního speciálu zábavné show Máme rádi Česko můžete ještě těšit?

Kapitán Jakub Prachař v něm povede do souboje vědomostí o Česku sestavu, kterou tvoří již zmiňovaná česká tenistka Petra Kvitová, dále slavní režiséři Zdeněk Zelenka s Filipem Renčem.

V týmu kapitána Vojty Kotka se těšte na oblíbenou herečku Jiřinu Bohdalovou, herce Michala Novotného a herce Václava Jílka.

Podívejte se i na druhou předpremiérovou ukázku z nedělního vánočního speciálu. Petra Kvitová bude kreslit. Uhodnete už nyní podle jejího obrázko soutěžní otázku?

Čekání na svůj oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním předešlého zimního speciálu show online v archivu iPrima.cz.

Nebo se můžete potrénovat online ve znalostech českého filmu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.