Hudson a Rex. Expert na vraždy a chlupáč s vytříbenými smysly v kanadském krimiseriálu podle legendárního Komisaře Rexe

Dvojice neobvyklých policejních vyšetřovatelů bude od 6. července každé pondělí ve 22.30 na Primě bojovat se zločinem v napínavém a zábavném kanadském krimiseriálu. Díky Charlieho zkušenostem a Rexovým schopnostem nikdy neztratí stopu!

Charlie je šikovný detektiv z oddělení vražd. Rex je neohrožený pes s vytříbenými smysly. Ti dva jsou parťáci. Když dají dohromady to, co umí, nic ani nikdo jim neunikne. Detektiv Charlie Hudson (John Reardon) je bystrý a neohrožený vyšetřovatel z oddělení vražd v městě St. Johns. To samé se dá říct o jeho novém parťákovi, který je ale trošku „jiný“. Rex (Diesel von Burgimwald) je bývalý člen speciální psí jednotky. Díky ostrým smyslům tohoto německého ovčáka Charlie nikdy neztratí stopu pronásledovaných podezřelých. Společně vyšetřují zamotané zločiny od únosu, za kterým se ukrývá mnohem složitější spiknutí, až po loupež a vraždu kvůli umění, k nimž došlo ve výše postavené společnosti. Díky Charlieho schopné detektivní práci a Rexovým nepřekonatelným psím smyslům je tato dvojice v boji se zločinem naprosto nezastavitelná… A kanadský krimiseriál Hudson a Rex, který vznikl na motivy legendárního Komisaře Rexe, je nejen napínavý, ale i zábavný.

Zajímavosti o seriálu Hudson a Rex

 1. Kanadský krimiseriál Hudson a Rex měl premiéru v březnu 2019. Zatím vznikly dvě série, které mají celkem 32 epizod.
 2. První série má 13 epizod, druhá čítá 19 epizod.
 3. Seriál vznikl na motivy legendárního Komisaře Rexe.
 4. Pes jménem Diesel vom Burgimwald, který vystupuje v roli hlavního psího hrdiny Rexe, je 15. potomkem německého ovčáka, jenž byl hlavní hvězdou původního německého seriálu Komisař Rex.
 5. Rex je Dieselovou první rolí.
 6. Herec John Reardon (představitel Charlieho Hudsona) uvedl, že možnost získat psího parťáka byla rozhodujícím důvodem, proč měl o roli zájem. Psy prý miluje, a když vyrůstal, jeho strýc měl několik německých ovčáků. Napadlo ho, že bude hodně zajímavé být s jedním každý den na place. Reardona na spolupráci se zvířete před kamerou baví, že se nikdy neví jistě, co udělá.
 7. John Reardon prozrazuje, že má rád pořady o dvou dobrých kamarádech na straně zákona a že vyrůstal na filmech jako Turner a Hooch, ve kterém Tom Hanks hraje detektiva se psím parťákem.
 8. Na spřátelení se se čtyřnohým kolegou Dieselem dostal John Reardon čtyři dny. Strávil je mimo jiné tím, že vozil Diesela autem a zpíval mu stejné písničky jako svému malému synovi – i když prý neumí moc dobře zpívat.
 9. John Reardon prozrazuje, že během natáčení často mívá v kapse schovaný pytlík se sušeným hovězím, aby se od něj Diesel nehnul ani na krok.
 10. První syn Johna Reardona se shodou okolností jmenuje stejně jako jeho hrdina v seriálu – Hudson.
 11. Natáčení probíhalo od září 2018 v kanadské metropoli St. Johns, kde se seriál odehrává – nejčastěji v areálu univerzitního kampusu Memorial University of Newfoundland.

Herci seriálu Hudson a Rex

John Reardon

Kanadský herec se narodil 30. července 1975 v Halifaxu v provincii Nova Scotia. Zahrál si v seriálech Hudson a Rex, Continuum, Arctic Air, Painkiller Jane nebo Edgemont. Vystudoval obor divadelní umění na The Lir Academy v irském Dublinu. Během dospívaní byl předním hráčem univerzitní fotbalové ligy a původně se chtěl stát profesionálním sportovcem. Později získal titul bakaláře biologie. Jeho manželkou je herečka Meghan Oryová, se kterou má dvě děti.

Diesel vom Burgimwald

Německý ovčák se narodil jako 15. potomek psa, který hrál původního komisaře Rexe. Než se stal zvířecím hercem, měl být asistenčním psem.

Mayko Nguyenová

Kanadská herečka se narodila 19. dubna 1980 ve Vancouveru v provincii Britská Kolumbie. Zahrála si v seriálech Hudson a Rex, Killjoys: Vesmírní lovci, ReGenesis nebo Rookie Blue.

Kevin Hanchard

Kanadský herec se narodil 4. července 1974 v Torontu v provincii Ontario. Zahrál si v seriálech Hudson a Rex, Cardinal, The Expanse nebo Orphan Black. Kromě toho je známým divadelním hercem.

Justin Kelly

Kanadský herec se narodil 7. března 1992 v Torontu v provincii Ontario. Zahrál si v seriálech Hudson a Rex, Wynonna Earp, Between, Open Heart, Střední škola Degrassi nebo Poslední novinky. Ve volném čase hraje na baskytaru.

Postavy. Kdo je kdo?

Charlie Hudson (John Reardon)

Nedávno rozvedený policejní vyšetřovatel z oddělení vražd vyrůstal na krimi románech a vždycky se chtěl stát detektivem.

Rex (Diesel vom Burgimwald)

Policejní ovčák s bystrými smysly a neobvyklý parťák detektiva Hudsona.

Sarah Truongová (Mayko Nguyenová)

Hlavní forenzní vyšetřovatelka policejního oddělení analyzuje všechno, s čím za ní přijdou.

Joseph Donovan (Kevin Hanchard)

Šéf policejního oddělení a přímý nadřízený Hudsona a Rexe.

Jesse Mills (Justin Kelly)

IT specialista a odborník na všechny možné moderní technologie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.