Hvězda Castla na zabití se chce naučit rapovat. Jakou bude mít hip hopovou přezdívku?

Castle na zabití VIII (4) - upoutávka

Rap je nejspíše to poslední, co bychom u představitelky Kate Beckettové z Castla na zabití očekávali. Co ji k tomu vede?

Co uvidíte v úterý večer na Prima LOVE?

Čeká vás další díl poslední řady Castla na zabití. Co uvidíte? Beckettová vyšetřuje vraždu muže zastřeleného v kostele. Vše ukazuje na to, že se jedná o slavného spisovatele, který píše pod pseudonymem a žije zcela v ústraní. Policisté ale brzy narazí na snůšku lží, která případ zahaluje...

Podívejte se v úterý na Prima LOVE ve 20.15!

Stana Katic z Castla na zabití chce rapovat?

Krásná Stana Katic je světoběžnice a veškerý volný čas, v momentě, kdy dokončí natáčení v Los Angeles, které se stalo jejím oficiálním domovem i natáčecím místem pro Castla na zabití, věnuje cestování. Nejčastěji ji můžete potkat po Evropě, ale rozhodně ji není cizí ani Latinská Amerika.

O cestování Stany Katic z Castla na zabití si můžete přečíst více na Prima LOVE.

Tak by nás možná nemělo překvapit ani to, že Stana Katic se chce naučit rapovat, jak se vyjádřila na galavečeru Independet Spirit Awards. "Já vím, že to vypadá směšně, ale vážně bych se to chtěla naučit," tvrdí herečka.

Nejvíce totiž miluje Snoop Doga a všechny songy od 50 centa. "Nejlepší by totiž bylo, kdyby mě jeden z nich učil, jak správně rapovat. Učit se od mistrů je přece to nejlepší, co můžete udělat," směje se seriálová hvězda.

Stana Katic se přiznala, že ji trochu frustruje, když se zkrátka neumí trefit do každého slova v textu hip hopové písně. To je frustrující i pro nás, to je samozřejmé!

Podívejte se na Prima LOVE, kde v úterý ve 20.15 uvidíte Castla na zabití!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.