Hvězda Rizzoli & Isles oslavila pětačtyřicet let. Podívejte se, jak vypadá v plavkách!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (7) - upoutávka

Hvězda Rizzoli & Isles 10. srpna oslavila pětačtyřicet let a rozhodně na to nevypadá! Momentálně si svoje narozeniny společně s dcerami užívá na Barbadosu. Podívejte se na její skvělou postavu a pohádkovou dovolenou.

Na co se můžete ve čtvrtek v Rizzoli & Isles těšit?

Maura bude dohazovačkou! Maura se chystá uspořádat večeři, kde by se Jane setkala s jejím novým přítelem, plán ale naruší nový případ vraždy knihovníka. Zdá se, že někdo se velmi sháněl po jedné knize, kterou vlastnil…

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE ve čtvrtek ve 20.15.

Single pětačtyřicítka s božským tělem

Angie Harmon, jež představuje v seriálu Jane Rizzoliovou, momentálně oslavuje krásné kulatiny. Ačkoliv by se jiná žena hroutila, že jí právě odbylo pětačtyřicet let života, ona ho chytla za pačesy. Společně s dcerami vyrazila na dokonalou dovolenou do Tichého oceánu. A rozhodně tam netrpí, naopak. Fanoušky také zásobuje na sociálních sítích svými momentkami a hlavně dokonalou postavou.

Tu má nejspíše v genech, už v devadesátých letech začínala v Americe jako topmodelka. Dost se jí dařilo, a když přišlo do tuhého, vrhla se do televizního byznysu. Jak je vidět, tak velice úspěšně, protože s policistkou Jane prožila několik úspěšných let.

Co se v jejím životě však nepovedlo, bylo manželství s bývalým hráčem NHL. Žila s ním třináct let, ale jejich několikaleté odloučení kvůli práci Angie v L.A. je od sebe bohužel citově oddálilo natolik, že vztah nepřežil. Rozvedli se v roce 2014.

VÍCE O KRACHU MANŽELSTVÍ HVĚZDY RIZZOLI & ISLES SE DOZVÍTE NA PRIMA LOVE TADY.

Angie si tedy kromě dovolené užívá také nové zařizování domu v Jižní Karolíně, kde žije se svými dcerami. A barev v designu se rozhodně nebojí.

PODÍVEJTE SE NA PRIMA LOVE NA TO, JAK SI ANGIE HARMON ZAŘIZUJE DŮM PO ROZVODU.

Sledujte Rizzoli & Isles každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky dovolená

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.